Junior HR Admin

MIESTO PRÁCE:      TERMÍN NÁSTUPU:            DRUH PRACOVNÉHO POMERU:

Bratislava                   dohodou/ASAP                      Plný úväzok

PLATOVÉ OHODNOTENIE:

Od 1 000 € brutto/mesiac + variabilná odmena

*Máme zákonnú povinnosť zverejniť v inzerovanej pozícii základnú zložku mzdy (minimálnu mzdu). Na pohovore starostlivo posúdime Vašu kvalifikáciu, predpoklady a skúsenosti a kandidátom s vyššou úrovňou skúseností, bude samozrejme seniorita zohľadnená v platovej ponuke.

O NÁS

Siemens

Siemens stelesňuje špičkové riešenia najmä v oblastiach automatizácie a riadenia, energetiky, informačných a komunikačných technológií.

POPIS PRACOVNEJ POZÍCIE A ZODPOVEDNOSTI

Hľadáme do nášho tímu zodpovedného a šikovného junior HR admina.

Vašou úlohou bude:

  • Administratívna podpora chodu HR oddelenia
  • Dohľad a spracovávanie dochádzky zamestnancov
  • Riešenie ad hoc úloh
  • Príprava potrebných dokumentov pre zamestnancov

Hľadáme zamestnanca s otvorenou mysľou a schopnosťou učiť novým veciam.

Potrebné vzdelanie, zručnosti a osobnostné predpoklady

  • Schopnosť pracovať v MS Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook...)
  • Schopnosť pracovať v kolektíve
  • Skúsenosti s prácou v SAP výhodou

Vzdelanie

absolvent VŠ, prípadne absolvent SŠ s relevantnými skúsenosťami

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – stredne pokročilý (B2)

Čo ponúkame

  • Tréningový a rozvojový program (business a produktové školenia, e-learning, jazykové kurzy v rámci pracovného času soft skills tréningy...)
  • 4 – 7 dní pracovného voľna nad rámec zákonom stanovenej dovolenky
  • 3 dni na zotavenie bez dokladovania za rok
  • Doplatok do 100 % ušlej mzdy pri PN a OČR (20 dní ročne a pri vážnych zdravotných problémoch nad uvedený rámec)
  • Cafeteria – program benefitov (môžete si vybrať z tisícok dodávateľov, napr. wellness, beauty salóny, športové aktivity, fitness, lekárne, príspevok na škôlku a detské tábory...)
  • Rodinný program (príspevok pri narodení dieťaťa, odchode na materskú dovolenku, spoločné akcie pre deti a rodičov ako MDD a Mikuláš)
  • Referral employee program (bonus za odporúčanie nového zamestnanca až do výšky 2 000 eur)
  • Flexibilný pracovný čas
  • Zvýhodnené zamestnanecké pôžičky
  • Možnosť investovať do zakúpenia akcií Siemens
  • Ako víťaz Zdravá firma roka 2018 podporujeme rôzne športové aktivity, ako napríklad beh, joga či bicyklovanie. Pravidelne tiež organizujeme prednášky a podujatia spojené s témou zdravie
  • Teambuildingy
  • Retention program (príspevok pri pracovnom výročí, životnom jubileu, odchode do dôchodku)
  • Doplnkové dôchodkové sporenie – príspevok od zamestnávateľa až do 3 % z hrubej mesačnej mzdy
  • Zvýhodnený zamestnanecký mobilný paušál pre rodinných príslušníkov
  • Profit Sharing Program

Organization: Global Business Services

Company: Siemens s.r.o.