Manuális tesztelő - SibasPN

A Siemens Mobility Kft. K+F központjában, a XI. kerületi Infoparkban olyan projekteken dolgozunk, melyek biztosítják a zavartalan, fenntartható, megbízható és biztonságos közlekedést.

Milyen feladatok várnak rád?
  • Manuális és automata tesztek írása, végrehajtása, kiértékelése vasúti járművek IT-infrastruktúráján,
  • Szoftververziók verifikálása, validálása,
  • Együttműködés a belföldi, külföldi kollégákkal.

Mi különböztet meg másoktól?
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel,
  • C#, C++, Python, Simatic S7 ismeretek valamelyikével rendelkezel,
  • Megoldásorientált szemlélet és analitikus gondolkodás jellemez,
  • Kommunikációképes német nyelvismerettel rendelkezel.

Mi az amit még érdemes tudnod?
  • Érdeklődsz a vasúti automatizálási rendszerek iránt,
  • Rendelkezel ISTQB vizsgával.

Miért csatlakozz a Siemenshez?
  • Versenyképes juttatási csomagot nyújtunk,
  • Modern, nemzetközi munkakörnyezet biztosítunk,
  • Sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást,
  • Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást,
  • Figyelembe vesszük és értékeljük a különböző gondolkodásmódokat.

Organization: Siemens Mobility

Company: Siemens Mobility Kft.