ToolBook fejlesztő/tesztelő

A Siemens Mobility Kft. K+F központjában, a XI. kerületi Infoparkban olyan projekteken dolgozunk, melyek biztosítják a zavartalan, fenntartható, megbízható és biztonságos közlekedést.

Milyen feladatok várnak rád?
  • HMI szoftverfejlesztés és -tesztelés, nagysebességű vonatokon található kijelzőkre,
  • Együttműködés a belföldi, külföldi kollégákkal.

Mi különböztet meg másoktól?
  • Felsőfokú végzettség,
  • Windows 3.11, ToolBook/OpenScript, vasúttechnikai ismeretek valamelyike,
  • 3+ év releváns tapasztalat mérnöki/IT területen,
  • Megoldásorientált szemlélet és analitikus gondolkodás,
  • Tárgyalóképes német nyelvismeret.

Mi az amit még érdemes tudnod?
  • HMI tapasztalat,
  • Visual Basic 6 tudás.

Miért csatlakozz a Siemenshez?
  • Versenyképes juttatási csomagot nyújtunk,
  • Modern, nemzetközi munkakörnyezet biztosítunk,
  • Sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást,
  • Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást,
  • Figyelembe vesszük és értékeljük a különböző gondolkodásmódokat.

Organization: Siemens Mobility

Company: Siemens Mobility Kft.