Sales Professional v oblasti Building Technologies

Job Description

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Platové ohodnotenie
1 300 - 1 900 EUR/mesiac
Junior od 1300€ brutto/mesačne + variabilná odmena;
Medior od 1500€ brutto/mesačne + variabilná odmena;
Senior od 1900€ brutto/mesačne + variabilná odmena

*Máme zákonnú povinnosť zverejniť v inzerovanej pozícii základnú zložku mzdy (minimálnu mzdu). Na pohovore starostlivo posúdime Vašu kvalifikáciu, predpoklady a skúsenosti. Kandidátom s vyššou úrovňou skúseností, bude samozrejme seniorita zohľadnená v ponuke.
O nás
Siemens
Siemens stelesňuje špičkové riešenia najmä v oblastiach automatizácie a riadenia, energetiky, informačných a komunikačných technológií.
Popis pracovnej pozicie a zodpovednosti
Do nášho tímu hľadáme obchodníka, ktorého hlavnou náplňou práce bude vyhľadávanie nových obchodných príležitostí (projektové zákazky) v stavebnom priemysle v oblasti merania a regulácie (MaR) a technológie požiarnej ochrany (EPS, HSP).

• aktívne vyhľadávanie a oslovovanie nových zákazníkov na Slovensku
• starostlivosť o zákazníkov a rozvíjanie dobrých obchodných vzťahov
• príprava prezentácií a riešení projektových zákaziek
• profesionálne vystupovanie a prezentovanie riešení a služieb spoločnosti Siemens
• aktívna spolupráca s ostatnými členmi tímu
• vedenie obchodných rokovaní
Nice to have:
• skúsenosti a znalosť stavebného trhu je výhodou
Jazykové znalosti:
• Anglický jazyk B2
Vodičský preukaz:
• B
Počet rokov praxe:
• 3 a viac

Organization: Smart Infrastructure

Company: Siemens s.r.o.