Senior embedded C/C++ developer - SIMIS

A Siemens Mobility Kft. K+F központjában, a XI. kerületi Infoparkban olyan projekteken dolgozunk, melyek biztosítják a zavartalan, fenntartható, megbízható és biztonságos közlekedést.

A projektről: Nagybiztonságú, beágyazott szoftver architektúrájának tervezése és szoftverfejlesztés a Siemens x86-os processzoron alapuló, redundáns biztosítóberendezés platformján. Ez a SIMIS Rechnerplatform adja mind a pályamenti mind pedig a járművi biztosító berendezés fő egységét.

Milyen feladatok várnak rád?
  • Hardverközeli fejlesztés, illetve az egyedileg fejlesztett operációs rendszerhez modul-fejlesztés,
  • Követelményspecifikáció készítés és architektúra tervezés angol nyelven,
  • C++ modulok fejlesztése és fejlesztői tesztek írása,
  • Dokumentációkészítés angol és német nyelven.

Mi különböztet meg másoktól?
  • Szükséges legalább 3 év C++ tapasztalat,
  • Tapasztalat szoftver-architektúra készítésében,
  • Tapasztalat beágyazott operációs rendszerekkel,
  • Erős angol és német nyelvtudás, mind írásban, mind szóban,
  • Precizitás, pontosság, egyértelmű fogalmazás,
  • Proaktivitás, problémamegoldó hozzáállás, jó csapatmunka,
  • Jó kommunikációs készség és hajlandóság.

Mi az, amit még érdemes tudnod?
  • Előny az x86-os architektúra ismerete,
  • Vasúti szabványok ismere,
  • Nagybiztonságú fejlesztéssel kapcsolatos tapasztalat.

Miért csatlakozz a Siemenshez?
  • Versenyképes juttatási csomagot nyújtunk,
  • Modern, nemzetközi munkakörnyezet biztosítunk,
  • Sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást,
  • Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást,
  • Figyelembe vesszük és értékeljük a különböző gondolkodásmódokat.

Organization: Siemens Mobility

Company: Siemens Mobility Kft.