Location Manager

Job Description

Siemens Real Estate zajišťuje správu nemovitého majetku, včetně facility managementu v oblasti služeb spojených s nemovitým majetkem pro společnost Siemens. Na pozici Location Managera hledáme ve Frenštátu p. R. nového kolegu/ kolegyni.

Náplň práce

·        Komplexní zajištění agendy v rámci správy nemovitého majetku a řízení služeb spojených s nemovitostmi.

·        Kontrola chodu stavebních zakázek z hlediska výběru, termínu dokončení, BOZP a financí

·        Reporting, příprava smluvní dokumentace, plánovací činnosti.

·        Příprava podkladů pro daňové přiznání a jednání s orgány státní správy (Katastrální úřad, Stavební úřad apod.)

Požadujeme:

·        VŠ/SŠ vzdělání (stavební, elektro – stavební směr výhodou)

·        Praxe ve správě nemovitostí/ facility managementu min. 5 let

·        Praxe v oblasti projektového managementu min. 3 roky

·        Dobrá znalost práce s PC (Word, Excel, Power Point  apod.  – CAD výhodou)

·        Zkušenost v oblastech BOZP / PO / OHSAS / ISO (OZO výhodou)

·        Zkušenost s přípravou plánování rozpočtu a reportingu

·        Zkušenosti s přípravou smluv (orientace v oblasti stavebního práva, katastrální zákon apod.)

·        Znalost daňové problematiky v oblasti nemovitostí

·        Jazykové znalosti: AJ – min. B2, NJ – výhodou

·        Řidičské oprávnění sk. B

Nabízíme:

·        5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu a home office pro lepší skloubení pracovního a soukromého života

·        Individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění

·        Příspěvek na stravování ve formě stravenek

·        Možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma

·        Nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky

Organization: Siemens Real Estate

Company: Siemens, s.r.o.

Experience Level: Experienced Professional

Job Type: Full-time

Can't find what you are looking for?

Let's stay connected