SAP Concur Administrátor/ka

Job Description

Náplň práce:
§ Správa a aktualizácia systémových konfiguračných nastavení pre Siemens.
Implementácia lokálnych a globálnych systémových zmien a nových funkčných
požiadaviek jednotlivých krajín
§ Vytváranie, doplňovanie a správa užívateľských profilov v Concure
§ Analýza a odstraňovanie chýb z dátových importov
§ Denný monitoring a identifikácia cestovných výkazov, pri ktorých zlyhalo finančné
zúčtovanie a riešenie chýb
§ Spolupráca s GS IT na riešení globálnych a lokálnych systémových chýb
§ Telefonická a e-mailová podpora lokálnych „support agent“ tímov pri riešení
technických otázok a užívateľských problémov
§ Centrálny kontakt pre riešenie „ticketov“ s SAP Concurom (Authorized Support
Contact)
§ Podpora a koordinácia organizačných zmien, fúzií a akvizičných aktivít
(systémová konfigurácia a testovanie)
§ Aktívna spolupráca a komunikácia s lokálnymi E2E tímami, globálnym
operatívnym tímom, ostatnými adminmi a kontaktnými osobami z GS IT,
Accountingu, lokálnych HR
§ Vytváranie a udržiavanie dokumentácie k systému a E2E procesom pre potreby
administrátorov

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
Spoľahlivosť, komunikatívnosť, orientácia na zákazníka, optimistický prístup,
samostatnosť, systematickosť, analytické myslenie, iniciatívnosť, záujem a schopnosť
učiť sa nové veci, pracovať v teame, lojálnosť.
Výborná znalosť anglického jazyka je podmienkou

Plat od 1 600 eur brutto/mesiac + variabilná časť

Benefity:
  • Tréningový a rozvojový program (business a produktové školenia, e-learning, jazykové kurzy v rámci pracovného času, soft skills tréningy...)
  • 4 – 6 dní pracovného voľna nad rámec zákonom stanovenej dovolenky
  • 3 dni na zotavenie bez dokladovania za rok
  • Doplatok do 100 % ušlej mzdy pri PN a OČR (20 dní ročne a pri vážnych zdravotných problémoch nad uvedený rámec)
  • BenefitPlus – program benefitov (môžete si vybrať z tisícok dodávateľov, napr. wellness, beauty salóny, športové aktivity, fitness, lekárne, príspevok na škôlku a detské tábory...)
  • Rodinný program (príspevok pri narodení dieťaťa, odchode na materskú dovolenku, spoločné akcie pre deti a rodičov ako MDD a Mikuláš)
  • Referral employee program (bonus za odporúčanie nového zamestnanca až do výšky 2 000 eur)
  • Flexibilný pracovný čas
  • Zvýhodnené zamestnanecké pôžičky
  • Možnosť investovať do zakúpenia akcií Siemens
  • Ako víťaz Zdravá firma roka 2018 podporujeme rôzne športové aktivity, ako napríklad beh, joga či bicyklovanie. Pravidelne tiež organizujeme prednášky a podujatia spojené s témou zdravie
  • Teambuildingy

Organization: Global Business Services

Company: Siemens s.r.o.