Technical Project Manager

Job Description

Siemens Real Estate zajišťuje správu nemovitého majetku, včetně facility managementu v oblasti služeb spojených s nemovitým majetkem pro společnost Siemens. Na pozici Technical Project Managera hledáme ve Letohradě nového kolegu/ kolegyni.

Náplň práce:

·        příprava, vedení a kontrola stavebních projektů ve všech jeho fází (přípravná fáze, projekční fáze, výběr zhotovitele, realizační fáze)

·        stanovení finančního a časového plánu projektu

·        kontrola vedení projektu v souladu s legislativou BOZP a PO

·        spolupráce na výběrovém řízení

·        řízení finančních zdrojů, nákladů projektu, cash-flow projektu apod.

·        koordinace jednotlivých postupů v projekční a realizační fázi

·        reporting ve všech fází projektu

·        v případě potřeby zajištění podkladů a jednání se státní správou (SÚ, KHS, HZS, popř. DOSS)

·        příprava objednávek, schvalovací procesy, aktivace projektů, apod.

·        základní orientace ve stavebním zákoně

Očekáváme:

·        VŠ / SŠ vzdělání technického zaměření

·        Zkušenosti s projektovým managementem min. 3 roky

·        Znalosti v MS Office, ACAD, apod.

·        Znalost AJ na úrovni min. B1

·        Řidičské oprávnění skup. B

·        Výhodou je vyhl. 50, §4 a výše, OZO, znalost problematiky FM

Nabízíme:

•             5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu a home office pro lepší skloubení pracovního a soukromého života

•             Individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění

•             Příspěvek na stravování ve formě stravenek

•             Možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma

•             Nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky

Organization: Siemens Real Estate

Company: Siemens, s.r.o.

Experience Level: Experienced Professional

Job Type: Full-time

Can't find what you are looking for?

Let's stay connected