Programátor pre DCS systémy

Job Description

Platové ohodnotenie
1 500 EUR/mesiacPlat od 1500 brutto / mesačne + variabilná odmena
*Máme zákonnú povinnosť zverejniť v inzerovanej pozícii základnú zložku mzdy (minimálnu mzdu). Na pohovore starostlivo posúdime Vašu kvalifikáciu, predpoklady a skúsenosti. Kandidátom s vyššou úrovňou skúseností, bude samozrejme seniorita zohľadnená v ponuke.

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu , ktorého náplňou práce bude:

• programovanie SIMATIC S7 a DCS systémov na báze PCS7 v rôznych priemyselných projektoch

• technická podpora pri vypracovávaní cenových ponúk

• poskytovanie technickej podpory a poradenských služieb zákazníkovi

• podpora pri kalkulácií servisných zásahov

• projektový management vlastných projektov

Potrebné vzdelanie, zručnosti a osobnostné predpoklady

stredoškolské s maturitou, Vzdelanie v odbore elektrotechnika, automatizácia

Jazykové znalosti: Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe: 3

Odborné:

• min. 3 roky prax v oblasti konfigurácie a programovania PLC / DCS systémov

Osobnostné:

• samostatnosť, flexibilitu, aktívny a zodpovedný prístup k práci

• ochotu cestovať

Čo ponúkame

Odborný rast v nadnárodnej spoločnosti s medzinárodnými projektami a skúsenosťami
Kancelária, PC, mobilný telefón, služobné auto
Tréningový a rozvojový program (business a produktové školenia, e-learning, jazykové kurzy v rámci pracovného času, soft skills tréningy...)
6 – 9 dní pracovného voľna nad rámec zákonom stanovenej dovolenky
3 dni na zotavenie bez dokladovania za rok
Doplatok do 100 % ušlej mzdy pri PN a OČR (20 dní ročne a pri vážnych zdravotných problémoch nad uvedený rámec)
Cafeteria – program benefitov (môžete si vybrať z tisícok dodávateľov, napr. wellness, beauty salóny, športové aktivity, fitness, lekárne, príspevok na škôlku a detské tábory...)
Rodinný program (príspevok pri narodení dieťaťa, odchode na materskú dovolenku, spoločné akcie pre deti a rodičov ako MDD a Mikuláš)
Referral employee program (bonus za odporúčanie nového zamestnanca až do výšky 2 000 eur)
Flexibilný pracovný čas
Zvýhodnené zamestnanecké pôžičky
Možnosť investovať do zakúpenia akcií Siemens
Ako víťaz Zdravá firma roka 2018 podporujeme rôzne športové aktivity, ako napríklad beh, joga či bicyklovanie. Pravidelne tiež organizujeme prednášky a podujatia spojené s témou zdravie
Teambuildingy

Organization: Digital Industries

Company: Siemens s.r.o.