Senior Python developer - Testbox

A Siemens Mobility Kft. K+F központjában, a XI. kerületi Infoparkban olyan projekteken dolgozunk, melyek biztosítják a zavartalan, fenntartható, megbízható és biztonságos közlekedést.

A projektről: vasúti berendezések tesztelésére szolgáló hardver vezérlőszoftverének fejlesztése.

Milyen feladatok várnak rád?
Python:
  • Új interfészek kezelésének implementálása,
  • Vezérlésre és monitorozásra szolgáló webes felület fejlesztése,
  • REST API végpontok írása,
  • Ipari modulok szimulálására szolgáló komponensek fejlesztése,
  • Kapcsolattartás belföldi és külföldi kollégákkal.
  • Dokumentációk írása angol nyelven.

Milyen elvárásaink vannak feléd?
  • 3+ év python programozásban szerzett tapasztalat,
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás,
  • Önálló munkavégzésre való hajlandóság, mérnöki, megoldásorientált gondolkodásmód.

Mi az ami a pályázás során előnyödre válhat?
  • Flask keretrendszer, Linux operációs rendszer ismerete,
  • Java programozási tapasztalat,
  • Beágyazott vagy biztonságkritikus rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat,
  • Ipari automatizálási protokollok (modbus) / eszközök (wago) ismerete
  • Verziókövető rendszer (GIT).

Miért csatlakozz a Siemenshez?
  • Versenyképes juttatási csomagot nyújtunk,
  • Modern, nemzetközi munkakörnyezet biztosítunk,
  • Sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást,
  • Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást,
  • Figyelembe vesszük és értékeljük a különböző gondolkodásmódokat.

Organization: Siemens Mobility

Company: Siemens Mobility Kft.