Facility Manager se zaměřením na IT

Job Description

Siemens Real Estate zajišťuje správu nemovitého majetku, včetně facility managementu v oblasti služeb spojených s nemovitým majetkem pro společnost Siemens.

Pozice Facility Managera láká svým skloubením prvků moderního facility managementu s důrazem na IT technologie, které se stávají v tomto odvětví jeho nedílnou součástí.

Náplň práce:

  • IT Podpora CAFM systému pro správu budov (Planon)
  • Implementace a následná technická podpora nástroje pro provoz prostor budov (Comfy)
  • Správa FM dodavatelů a procesů na svěřených lokalitách
  • Práce na svěřených projektech v oblasti FM a IT
  • Správa přístupového systému pro svěřené lokality
  • Obsluha AV/IT techniky konferenčního centra a zasedacích místností

Očekáváme:

  • VŠ vzdělání technického směru, stavební výhodou
  • Praxe není nutná, vhodné i pro absolventy
  • Angličtina B1
  • Velmi dobrá znalost práce s Office
  • Řidičský průkaz skupiny B (občasné pracovní cesty po ČR)
  • AutoCAD a BIM výhodou
  • Němčina výhodou

Nabízíme:

•             5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu a home office pro lepší skloubení pracovního a soukromého života

•             Individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění

•             Příspěvek na stravování ve formě stravenek

•             Možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma

•             Nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky

Organization: Siemens Real Estate

Company: Siemens, s.r.o.

Experience Level: Early Professional

Job Type: Full-time

Can't find what you are looking for?

Let's stay connected