Skladník/Skladnice - Bradlec

Job Description

Jsme divize Digital Industries, Customer Services společnosti Siemens a určujeme trendy a směr vývoje v oblasti digitalizace a automatizace průmyslových procesů. Nabízíme unikátní řešení z koncepce Průmysl 4.0, chytré technologie a řešení. Naše oddělení Customer Services se zabývá oblastí servisních služeb pro automatizaci a pohony.

Přidejte se k nám a pojďte spolu s námi tvořit Siemens zítřka!

Vaší náplní práce bude
  • podpora logistického týmu
  • příjem a výdej zboží ze skladu
  • balení a manipulace se zbožím
  • evidence skladu ve skladovém systému
  • inventarizace
Těšit se můžete zejména na
  • rozmanitou náplň práce
  • přístup k moderním technologiím
  • práci v malém kolektivu a podporu celého týmu
Měl/a byste mít
  • min. SŠ vzdělání, ideálně ekonomického nebo technického směru
  • zájem o techniku výhodou
  • základní znalost AJ/NJ výhodou
  • práce s PC (MS Office – Outlook, Excel,…)
  • organizační schopnosti, systematičnost
  • zkušenost s chodem skladu výhodou
  • řidičské oprávnění sk. B
Dále Vám nabízíme
  • kompletní zaškolení a podporu
  • stabilní práci – jednosměnná bez víkendových a nočních směn
  • zázemí mezinárodního koncernu Siemens
  • 5 týdnů dovolené
  • individuální rozpočet na benefity ve výši 24 000 Kč
  • příspěvek na stravování
  • možnost osobního a profesního růstu v rámci společnosti po celém světě
  • systém firemního vzdělávání a školení
  • práci v příjemném kolektivu špičkových odborníků a přístup k nejmodernějším technologiím

Organization: Digital Industries

Company: Siemens, s.r.o.

Experience Level: Early Professional

Job Type: Full-time

Can't find what you are looking for?

Let's stay connected