Programátor/ka PLC pro Industry 4.0

Job Description

Jsme divize Digital Industries společnosti Siemens a určujeme trendy a směr vývoje v oblasti digitalizace a automatizace průmyslových procesů. Nabízíme unikátní řešení z koncepce Průmysl 4.0, chytré technologie a řešení a rozumíme potřebám našich zákazníku. Součástí naší nabídky je také software a hardware pro správu celého životního cyklu výroby včetně servisu nebo koncept digitální továrny.

Staň se programátorem/programátorkou Siemens pro jedničku na trhu!

Vaší náplní práce bude
  • tvorba aplikačního SW a vizualizace pro průmyslové automaty
  • programování aplikací pro sběr dat z průmyslových automatů
  • zpracování technického řešení v oblasti HW a SW pro nabídky a projekty
  • servisní činnost a řešení problémů u koncových zákazníků
  • vzdálená podpora a dohled u zákazníků
  • analýza a interpretace dat získaných z průmyslových automatů
Těšit se můžete zejména na
  • přátelský tým, klidné pracovní prostředí v kolektivu špičkových odborníků
  • nový služební automobil i pro soukromé využití
  • příležitost k seberealizaci, možnost technického růstu a přístup k nejmodernějším technologiím
  • zajímavou pracovní náplň, možnost dle dohody práce z domova
Měl/a byste mít
  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru - automatizace nebo procesní inženýrství
  • znalost oblasti PLC, SCADA, obecného programování
  • zkušenosti s čtením elektrotechnické dokumentace
  • řidičské oprávnění skupiny B
  • minimálně pasivní znalost anglického jazyka pro čtení elektrotechnické dokumentace
  • vyhláška 50 je plus
  • výhodou je znalost Simatic, Sinumerik Step7, WinCC, C, SQL, PHP, C#, Python
Dále nabízíme
  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřské školky v Praze a Ostravě pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
  • individuální rozpočet na benefity ve výši 48 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně
  • možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma
  • nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky

Organization: Digital Industries

Company: Siemens, s.r.o.

Experience Level: Experienced Professional

Job Type: Full-time

Can't find what you are looking for?

Let's stay connected