evosoft - Tesztkörnyezetért felelős támogató mérnök

Job Description

Tesztkörnyezetért felelős támogató mérnök

A Systemtest ágazat TestFactory projektjébe keresünk olyan kollégát, aki nem riad meg a laboroktól és a nagyvasaktól. Az Operations csapatunkban a rackek beüzemelése, karbantartása lenne a fő feladat, de érdekes kihívások várhatnak más témákban is. A tesztautomatizáló kollégák támogatása kiemelt feladat, ezért egy flexibilis, jó kommunikációs készséggel megáldott kollégát keresünk

A csapat már 3 éve fejlődik töretlenül, bővülés előtt áll.

Feladatok:

  • PLC projektek készítése,
  • Safety PLC projektek készítése,
  • Komplex hajtástechnikai teszt rack-ek beüzemelése és karbantartása
  • Automatizáló kollégák támogatása
  • Hajtások konfigurálása
  • Teszteredményének elemzése

Elvárások:

  • Villamosmérnöki, mechatronikai vagy informatikai diploma vagy folyamatban lévő képzés
  • PLC-s ismeretek
  • Hajtástechnika ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
  • Probléma-orientált megközelítés
  • Precizitás
  • Csapatmunkára való nyitottság

Előnyök:

  • Valamilyen szkript nyelven szerzett tapasztalat (pl. C#, tcl, Visual Basic, stb.)
  • Tesztautomatizálási tapasztalat
  • Siemens frekvenciaváltók ismerete

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz
  • Betanulhatsz tapasztalt kollégák mellett
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • Lehetőséget kaphatsz nemzetközi tapasztalatszerzésre
  • Vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked
  • Továbbképzéseken vehetsz rész
  • Home office

Organization: Advanta

Company: evosoft Hungary Szamitastechnikai Kft.