Sales Support Operator

Job Description

Náplň práce:
  • Podpora obchodníkov v akvizičných procesoch
  • Vypracovávanie / spolupráca na technickej a komerčnej časti ponúk, úpravy na požiadavky zákazníka
  • Príprava a kompletizácia podkladov do verejných obstarávaní
  • Vedenie a aktualizácia zákazníckej CRM databázy
  • Telefonická / písomná komunikácia so zákazníkmi
  • Iné úlohy administratívneho charakteru v zmysle interných a externých procesov
Znalosti:
  • SAP - užívateľ
  • MS Excel - pokročilý
  • Anglický resp. Nemecký jazyk - minimálne úroveň stredne pokročilý - B2
Vzdelanie:
  • VŠ (technický, ekonomický, právnicky smer)

Osobnostne predpoklady:
  • Flexibilita
  • Vysoké pracovné nasadenie, proaktívny prístup
  • Komunikatívnosť
  • Zodpovednosť, spoľahlivosť

Čo ponúkame?

• Rodinný program (príspevok pri narodení dieťaťa, odchode na materskú dovolenku, príspevok na škôlku a detské tábory)
• Retention program (príspevok pri pracovnom výročí, životnom jubileu, doplnkové dôchodkové sporenie, zamestnanecké pôžičky)
• Extra voľné dni (bridge days, sick days)
• Program pre zdravie (wellness, športové aktivity, fitness, doplatok ušlej mzdy pri PN a OČR)
• Teambuildingy
• Tréningový a rozvojový program (business a pruduktové školenia, e-learning, jazykové kurzy, soft skills tréningy,…)
• Referral employee program (bonus za odporúčanie nového zamestnanca)

Základná zložka platu: 1000€ až 1250€ v závislosti od skúseností kandidáta + VAR*

*Máme zákonnú povinnosť zverejniť v inzerovanej pozícii základnú zložku mzdy (minimálnu mzdu). Na pohovore starostlivo posúdime Vašu kvalifikáciu, predpoklady a skúsenosti.

Organization: Siemens Healthineers

Company: Siemens Healthcare s.r.o.