evosoft - Senior C# fejlesztő ipari automatizálás területre (EP Device Framework Extension)

Velem együtt most közel 1600 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. Budapesten, Miskolcon és Szegeden dolgozunk, olyan szoftvereket írunk, amelyek avatatlan szem számára sokszor láthatatlanul, de mégis - alapjaiban határozzák meg az életünket.

A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, számtalan vasútvonalon, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt már az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet én vagy a kollégáim teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft, teljes nevén az evosoft Hungary Kft. 3 fővel indult, több mint 20 évvel ezelőtt. Mára közel 1600-an vagyunk, és tovább bővülünk - tarts Te is velünk!

Budapesti irodánkba dinamikusan növekvő csapatunkhoz keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Senior C# fejlesztő ipari automatizálás területre (EP Device Framework/TIA Portal development)

Egy jelenleg 5 scrum csapatból álló, több mint 40 fős projekt csapat bővülése miatt keresünk olyan tapasztalt fejlesztőt, aki izgalmas kihívásokra, érdekes mérnöki feladatok megoldására vágyik egy nagyon összetartó, egymást segítő szakértői agilis csapat tagjaiként, igazi nemzetközi munka- és projektkörnyezetben.

A világ egyik legnagyobb C# kódbázisaként számontartott TIA portált fejlesztjük, ami a Siemens zászlós hajója az ipari automatizáció és a digitalizáció területén. Egy integrál megoldáscsomag, amit használnak az Auditól kezdve a prémium márkák gyártóin át a Tesláig és a Volvóig, szerte a világban.  Kevés olyan IT rendszer van, ami betekintést és gyakorlatot biztosít az összetett rendszerek működésébe és annak fejlesztésébe. Nálunk ezt megtalálod és olyan ismeretekhez juthatsz, ami keveseknek adatik meg.

Fontosak számunkra az állandó csapatok, mert a felhalmozott tudást így tudjuk projekt céljaink és egymás segítése érdekében legjobban megőrizni. A tudásod építéséhez megkapsz minden segítséget már az induláskor is, de tapasztalataid gyűjtése és képzéseid révén te magad is fejlődhetsz az évek folyamán, ami számos előre lépési lehetőséget teremt.

Mindent, amit teszünk a munkánk során, az azt a célt szolgálja, hogy a csapatainkat erősítsük és az egyéni fejlődést támogassuk. Őszintén hiszünk abban, hogy kell egy csapat! Együtt lehetünk igazán sikeresek!

A kreatív energiád megtapasztalása érdekében támogatjuk az innovációs ötleteid megvalósítását, ehhez időt, helyet és eszközöket is biztosítunk. Számos területet megismerhetsz a sok kreatív elmének köszönhetően, akik nálunk dolgoznak, mindezt egy cégen belül!

Feladatok:

  • Automatizálási keretrendszer központi elemének - Hardware Configuration and Networks, Profinet – fejlesztése
  • Sprintek tervezésében való közreműködés, negyedéves fejlesztési ciklusok előkészítésének támogatása
  • Új funkcionalitások megvalósításának kidolgozása, prototipizálás, validálás, architekturális előkészítésben való részvétel
  • Meglévő funkcionalitások továbbfejlesztése, hibajegyek megoldása támogatott verziókon
  • Specifikációk, unit és integrációs automatizált tesztek írása, futási eredmények nyomon követése
  • A csapat agilis működés továbbfejlesztésére javaslatok tétele, azok megvalósításában való aktív részvétel
  • Nemzetközi projekt környezetben csapat és domain terület képviselete szakértői szinten, partneri viszony kialakítása és fenntartása

Elvárások:

  • Megoldás-orientált, proaktív hozzáállás
  • 5 éves szoftverfejlesztői területen szerzett gyakorlati tapasztalat
  • C# programozási és .ASP NET Core keretrendszer ismeretek
  • Szoftverfejlesztési és tesztelési folyamatok ismerete (agilis modell)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Nyitottság új technikai és technológiai tudás elsajátítására
  • Önálló és csapatmunkára való képesség

Előny:

  • 5+ éves gyakorlati tapasztalat
  • Agilis fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Visual Studio, TFS, WPF, Git, NUnit ismeretek
  • Nemzetközi projekt tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz igazi nemzetközi, partneri  környezetben
  • Versenyképes jövedelmet és vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked
  • Korszerű technológia, magas szintű szakmaiság
  • Támogató, egymást segítő vállalati kultúra a mindennapjaink része
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • Kötetlen munkarend és heti több nap Home Office lehetősége
  • Szakmai és nyelvi továbbképzési lehetőséget biztosítunk
  • Home office

Organization: Advanta

Company: evosoft Hungary Szamitastechnikai Kft.