evosoft - Team PO / Requirement Engineer

A Siemens Healthineers orvosi képalkotó berendezések platformját fejlesztő csapatba keresünk új kollégát:

Team Product Owner / Requirement Engineer

Feladatok

  • Az ügyfelek (MR, CT, XP, AT) igényeinek megértése, begyűjtése és koncepció kialakítása az ügyfél és a szakmai vezetők bevonásával
  • Szoftver követelményeinek megfogalmazása, adminisztrálása, karbantartása
  • Domain stratégia és prioritások egyeztetése a Domain PO-val
  • Szakmai egyeztetés csapaton belül és kívül
  • Team backlog naprakészen tartása, bejövő hibák analizálása, feladatok priorizálása
  • Termék funkcionalitás elfogadási követelményének definiálása és betartatása
  • Elkészült termékverzió új funkcionalitásainak bemutatása, demonstrálása az ügyfélnek
  • Change request management, customer impact assessment, risk management
  • Releváns nemzetközi szabványok változásainak követése (DICOM, IHE, HL7, FHIR)

Elvárások

  • Product Owner és/vagy Requirement Engineer szerepkörben szerzett 2-3 éves gyakorlati tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség (elsősorban informatikai, egészségügyi területek)
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret a megbízóval történő napi szintű kapcsolattartáshoz
  • Kreatív, sokoldalú problémamegoldási készség, analitikus gondolkodás
  • Proaktív megoldás orientált attitűd
  • Előadói, prezentációs képesség
  • Döntéshozatali képesség
  • Vezetői, motivációs képesség
  • Utazási hajlandóság (ügyfél németországi telephelyére)

Előny

  • Agilis módszertani tapasztalat
  • Termékfejlesztés fázisainak, életciklusának ismerete
  • Orvosi informatikai és orvosi szabványok területén szerzett ismeretek (pl. DICOM, HL7, IHE)
  • Programfejlesztői tapasztalat
  • Német nyelvtudás
  • IREB és/vagy PO certification

Amit kínálunk

  • Bepillantás világszínvonalú egészségügyi képalkotók (CT, MR, RTG…) szoftverének fejlesztésébe (ld. SIEMENS syngo.via, Somatom, Magnetom)
  • Korszerű technológia, magas szintű szakmaiság
  • Folyamatos szakmai fejlődés, rendszeres tréningek
  • Támogató, egymást segítő vállalati kultúra
  • Home office

Organization: Advanta

Company: evosoft Hungary Szamitastechnikai Kft.