Java Full Stack Developer pro IoT Traffic Device Management Platform (Yunex Traffic)

Popis pracovní pozice

Naše práce a její výsledky:
Vyvíjíme řešení pro řízení dopravy pro novou generaci inteligentních měst. Naše činnost má přímý dopad na kvalitu života v Brně, Praze, ale i v dalších evropských metropolích. Denně ovlivňujeme mobilitu statisíců cestujících. Aktuální stav nás netěší, proto neustále inovujeme – Brno se stává laboratoří pro autonomní řízení dopravy a naše systémy aktuálně testujeme hned na několika křižovatkách v brněnských ulicích.

Procházíme změnou:
Naše společnost aktuálně prochází velkou organizační změnou. Z velké nadnárodní společnosti, Siemens Mobility, se vyčleňuje nezávislá organizace Yunex Traffic. Nová společnost, leader v oblasti inovativních a inteligentních dopravních řešení, bude v užším kontaktu se zákazníky, typická svou plochou organizační strukturou a schopností rychle reagovat na aktuální tržní situaci.

Jak vypadá tvůj budoucí tým?
Naším produktem je nová IoT platforma pro správu zařízení řídících dopravu ve městech. Při vývoji je kladen důraz na moderní komunikační technologie a kybernetickou bezpečnost. Jedná se o nový projekt, který není zatížen legacy kódem a zastaralými technologiemi. Tým tvoří zkušení vývojáři, testeři a dopravní inženýři z oboru. Pracujeme a vyvíjíme agilně (scrum/kanban). Zaměřujeme se na cloudové technologie, microservice architekturu, automatické testování a UX. Máme hodně volnosti v tom, jak vyvíjíme.

Co bude tvým úkolem?
  • vyvíjet systém pro správu a monitoring zařízení řídící dopravu
  • sledovat nejnovější trendy a aplikovat je do naší práce
  • učit se, zkoušet, přicházet s nápady a nebát se říct si o pomoc
  • akcelerovat nasazení inteligentních dopravních systémů do každodenního života
  • spolupracovat s vývojáři a testery v našem vývojovém centru v Brně, Mnichově, Berlíně a Pune (našim pracovním jazykem je angličtina)
Co potřebuješ pro to, stát se členem týmu?
  • SŠ či VŠ vzdělání technického směru
  • znalost OOP a clean code culture
  • vývoj backendu – Java, Go (výhodou)
  • znalost síťových protokolů (HTTP, MQTT, AMQP)
  • zkušenost s message queue brokery
  • zkušenost s cloudovým prostředím a deploymentem
  • angličtinu pro každodenní komunikaci
Co oceníme, pokud máte navíc?
  • znalost vývoje frontendu – JavaScript, React
  • znalost kontejnerizace, kubernetes
  • znalost databázových technologií (nosql, time-series)
Mimo to se u nás setkáš i s:
  • Gitlab, CI/CD, Artifactory, Terraform, Amazon AWS, Jira, Confluence

Na co se u nás můžete těšit?

S nástupem k nám, kromě jiného, získáte například:

  • odměnu za nástup ve výši 50.000 Kč
  • až 33 dní dovolené
  • pracovní dobu tak, jak si ji zorganizujete (mezi 10-14 hod. byste měl/a být vždy na přijmu)
  • možnost pracovat z domova pro lepší skloubení práce a osobního života
  • osobní roční rozpočet ve výši 24 000 Kč nebo 48 000 Kč (dle seniority), který můžete využít na různé volnočasové aktivity v naší cafeterii

A to není vše. Co víc můžeme nabídnout? Naleznete zde: https://www.siemens.cz/mobilityjobs/firemni-benefity

Kde najdete naše kanceláře? Kousek od centra Brna na ul. Škrobárenská.

Zastav se k nám na kávu a pronikni s námi do tajů dopravy budoucnosti!

Organizační jednotka: Siemens Mobility

Společnost: Yunex, s.r.o.

Úroveň zkušeností: Středně zkušený profesionál

Typ pozice: Na plný úvazek

Nemůžete najít to, co hledáte?

Zůstaňte v kontaktu