evosoft - C# .NET Core & Angular Full Stack Developer - Senior

"Velem együtt most közel 1500 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. Budapesten, Miskolcon és Szegeden dolgozunk, olyan szoftvereket írunk, amelyek avatatlan szem számára sokszor láthatatlanul, de mégis - alapjaiban határozzák meg az életünket.

A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, számtalan vasútvonalon, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt már az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet én vagy a kollégáim teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft, teljes nevén az evosoft Hungary Kft. 3 fővel indult, több mint 20 évvel ezelőtt. Mára közel 1500-an vagyunk, és tovább bővülünk - tarts Te is velünk!”

C# .Net Core & Angular Full Stack Developer

Feladatok

  • Ipari szoftver frontend és backend fejlesztése C# .NET Core és Angular környezetben
  • Részvétel a teljes fejlesztési folyamatban (specifikáció, tervezés, implementálás, fejlesztői tesztelés, hibajavítás) scrum módszertan szerint
  • Kapcsolattartás az ügyféllel

Elvárások

  • Értesz az objektumorientált szoftverfejlesztéshez
  • Jól ismered a C# nyelvet és a .NET keretrendszert
  • Volt már dolgod Angular-ral és TypeScript-tel
  • Tisztában vagy a verziókezelő rendszerek működésével (pl. GIT)
  • Jól beszélsz angolul

Előny

  • Tapasztalatot szereztél a .NET Core-ral
  • Ismered a CNC szerszámgépek világát, vagy legalább érdekel
  • Beszélsz németül is
  • Szeretsz vitorlázni

Amit kínálunk

  • Belépő az Ipar 4.0 és a digitalizáció világába
  • Valódi értékteremtő munka, melynek eredményét viszontláthatod neves ipari szereplők termelési láncában
Inspiráló szakmai környezet egy szociálisan kompetens csapatban (értsd: okos és jófej kollegák)

Organization: Advanta

Company: evosoft Hungary Szamitastechnikai Kft.