C/C++ Vývojář pro embedded linux - TrainIT

Popis pracovní pozice

Vítejte v Train IT!
Už jste si někdy při jízdě vysokorychlostním vlakem, například v německém ICE nebo pražském metru, říkali, proč občas máte mobilní připojení, a jindy se internet ztrácí? Sledovali jste světelné cedule ve vlaku s informacemi o další zastávce?  Moderní vlaky jsou informačními technologiemi přímo nabité: využívají IP sítě, digitální kamery, bezdrátové přístupové body, videostreaming, veřejné hlásicí systémy, systémy pro počítání cestujících a mnohé další. Jsme tým Siemens Mobility Train IT a vyvíjíme nové IT platformy pro moderní vlaky. Přidej se k nám a pomoz nám vytvářet železniční vozidla budoucnosti!

Budeš se věnovat především:
Budeš hrát klíčovou roli ve vývoji softwaru pro vlaky značky Siemens:
  • Vývoj nových aplikací C++
  • Udržování a další využití již používaných aplikací C++
  • Práce s úložišti Jenkins a Subversion/Git/ClearCase pro buildování a řízení konfigurací
  • Udržování a zlepšování naší začleněné platformy Linux o Yocto a LTIB
Měl/a bys mít:
  • Min. 2 roky praxe s vývojem C/C++
  • Min. 3 roky praxe se správou systému Linux, zejména Bash, konfigurace sítě (routing, firewall, forwarding…)
  • Min. 2 roky praxe se systémy Jenkins, Subversion, Git nebo ClearCase
  • Plynulá znalost angličtiny
Čím se odlišíš od ostatních uchazečů?
  • Zkušenosti s POSIX
  • Znalost němčiny
Na co se u nás můžeš těšit?
S nástupem k nám, kromě jiného, získáš například:
  • odměnu za nástup ve výši 50.000 Kč
  • až 33 dní dovolené
  • pracovní dobu tak, jak si ji zorganizuješ (mezi 10-14 hod. bys měl/a být vždy na přijmu)
  • možnost pracovat z domova pro lepší skloubení práce a osobního života
  • osobní roční rozpočet ve výši 24 000 Kč nebo 48 000 Kč (dle seniority), který můžeš využít na různé volnočasové aktivity v naší cafeterii
A to není vše. Co víc můžeme nabídnout? Nalezneš zde: https://www.siemens.cz/mobilityjobs/firemni-benefity

Kde najdeš naše kanceláře? V blízkosti metra Stodůlky v Praze.

Chceš se stát součástí týmu Siemens Mobility? Pak neváhej a zašli nám svůj životopis v angličtině!

Organizační jednotka: Siemens Mobility

Společnost: Siemens Mobility, s.r.o.

Úroveň zkušeností: Středně zkušený profesionál

Typ pozice: Na plný úvazek

Nemůžete najít to, co hledáte?

Zůstaňte v kontaktu