evosoft - Tesztelő és teszt automatizáló – HMI Compiler területre

"Velem együtt most közel 1500 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. Budapesten, Miskolcon és Szegeden dolgozunk, olyan szoftvereket írunk, amelyek avatatlan szem számára sokszor láthatatlanul, de mégis - alapjaiban határozzák meg az életünket.

A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, számtalan vasútvonalon, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt már az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet én vagy a kollégáim teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft, teljes nevén az evosoft Hungary Kft. 3 fővel indult, 20 évvel ezelőtt. Mára közel 1500-an vagyunk, és tovább bővülünk - tarts Te is velünk!”

Tesztelő és teszt automatizáló – HMI Compiler területre

Én egy 35 fős projektet vezetek, most egy 5 fős Scrum csapathoz keresek tesztelő és teszt automatizáló kollégát,  lehet, hogy pont téged.  Kódolunk, tesztelünk és dokumentálunk egy olyan témában amely sokaknak mágia. Lehet így is nézni, de akkor mi vagyunk a varázslók. :)  Az iparban széleskörben használt úgynevezett WinCC panelekhez készítünk compilert. Egy új verzió  funkcionalitásait fejlesztjük C#-ban, teszteljük és integráljuk egy nagy ipari automatizálási gigaprogramba.

Ha szeretnéd tesztelőként kipróbálni magad egy valóban a Scrum szabályait követő agilis környezetbe, ahol a szoftverfejlesztés és tesztelés összes területét megéljük, talán még azokat is, amikről a könyveknek még nincs fejezete, gyere és csatlakozz hozzánk.

 Feladatok, elvárások:

  • Tesztelés iránti elkötelezettség
  • 1-2év tapasztalat manuális tesztelésben
  • Elkészült funkciók kézi tesztelése
  • End to end tesztesetek automatizálása – tesztlépésekből tooling segítségével
  • Tesztesetek es teszt eredmények dokumentálása angol nyelven
  • Teszt környezet előállítása
  • Hardver környezet összeállítása
  • Komplex rendszerek gyors átlátása, gyors tanulási képességek
  • A funkciók megfogalmazásánál a tesztelői szemlétet képviselése
  • Hibajegyek reprodukálása
  • Exploratory tesztelés

Előny:

  • C# nyelven tesztautomatizálás
  • TIA portalban/HMI Engineeringben jártasság
  • rendszerintegrátori tapasztalatok

Amit kínálunk:

Amit ebben a pontban szinte minden álláshirdetés leír, azt természetesen mi is nyújtjuk, erre most itt ki sem térnék. Viszont van valami amit ki szeretnék emelni:

  • Segítünk a betanulásban és a fejlődésben. Már bevált betanulási tervünk van, mentort adunk, aki figyel a fejlődésedre és rendszeres kis szakmai oktatásokat tartunk egymásnak. Lehetőséged lesz külső oktató cégek továbbképzéseire is elmenni.
  • Scrum módszertanban már rutinos csapat vár
  • Lehetőséged lesz a kódot valós ipari eszközön is kipróbálni, letesztelni. Továbbá lehetőséget adunk valós ipari környezetben is megnézni(gyárlátogatások), hogyan használják a szoftvereinket

Organization: Advanta

Company: evosoft Hungary Szamitastechnikai Kft.