HR Admin - Comp&Ben

Job Description

MIESTO PRÁCE: TERMÍN NÁSTUPU: DRUH PRACOVNÉHO POMERU:
Bratislava dohodou/ASAP Plný úväzok

PLATOVÉ OHODNOTENIE:
Od 1 000 € brutto/mesiac + variabilná odmena
*Máme zákonnú povinnosť zverejniť v inzerovanej pozícii základnú zložku mzdy (minimálnu mzdu). Na pohovore starostlivo posúdime Vašu kvalifikáciu, predpoklady a skúsenosti a kandidátom s vyššou úrovňou skúseností, bude samozrejme seniorita zohľadnená v platovej ponuke.

O NÁS
Siemens
Siemens stelesňuje špičkové riešenia najmä v oblastiach automatizácie a riadenia, energetiky, informačných a komunikačných technológií.

POPIS PRACOVNEJ POZÍCIE A ZODPOVEDNOSTI
Hľadáme do nášho tímu zodpovedného a šikovného junior HR admina so zameraním na Comp & Ben.
Vašou úlohou bude:
• Administratívna podpora chodu HR oddelenia
• Dohľad a spracovávanie dochádzky zamestnancov
• Riešenie ad hoc úloh
• Zodpovednosť za činnosti a prípravu dokumentácie súvisiacej s nástupom zamestnanca a zánikom pracovného pomeru
• Príprava potrebných dokumentov pre zamestnancov
Hľadáme zamestnanca s otvorenou mysľou a schopnosťou učiť novým veciam.
Potrebné vzdelanie, zručnosti a osobnostné predpoklady
• Schopnosť pracovať v MS Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook...)
• Schopnosť pracovať v kolektíve
• Skúsenosti s prácou v SAP výhodou
Vzdelanie
absolvent VŠ, prípadne absolvent SŠ s relevantnými skúsenosťami
Jazykové znalosti
Anglický jazyk – stredne pokročilý (B2)
Čo ponúkame
• Tréningový a rozvojový program (business a produktové školenia, e-learning, jazykové kurzy v rámci pracovného času soft skills tréningy...)
• 4 – 7 dní pracovného voľna nad rámec zákonom stanovenej dovolenky
• 3 dni na zotavenie bez dokladovania za rok
• Doplatok do 100 % ušlej mzdy pri PN a OČR (20 dní ročne a pri vážnych zdravotných problémoch nad uvedený rámec)
• Cafeteria – program benefitov (môžete si vybrať z tisícok dodávateľov, napr. wellness, beauty salóny, športové aktivity, fitness, lekárne, príspevok na škôlku a detské tábory...)
• Rodinný program (príspevok pri narodení dieťaťa, odchode na materskú dovolenku, spoločné akcie pre deti a rodičov ako MDD a Mikuláš)
• Referral employee program (bonus za odporúčanie nového zamestnanca až do výšky 2 000 eur)
• Flexibilný pracovný čas
• Zvýhodnené zamestnanecké pôžičky
• Možnosť investovať do zakúpenia akcií Siemens
• Ako víťaz Zdravá firma roka 2018 podporujeme rôzne športové aktivity, ako napríklad beh, joga či bicyklovanie. Pravidelne tiež organizujeme prednášky a podujatia spojené s témou zdravie
• Teambuildingy
• Retention program (príspevok pri pracovnom výročí, životnom jubileu, odchode do dôchodku)
• Doplnkové dôchodkové sporenie – príspevok od zamestnávateľa až do 3 % z hrubej mesačnej mzdy
• Zvýhodnený zamestnanecký mobilný paušál pre rodinných príslušníkov
• Profit Sharing Program

Organization: Global Business Services

Company: Siemens s.r.o.