Specjalista/tka ds. Windykacji Prawnej

W Siemensie tworzymy  przyszłość oferując naszym  klientom innowacyjne rozwiązania także
w zakresie finansowania. Spółka Siemens Finance specjalizuje się w finansowaniu maszyn i urządzeń przez leasing, co umożliwia przedsiębiorstwom dostęp do najnowocześniejszej technologii i rozwój. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Windykacji Prawnej. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za administrowanie sprawami na etapie windykacji sądowej.

Jakie będą Twoje zadania?

  • Negocjowanie warunków spłaty zadłużenia oraz monitorowanie spłaty zaległych należności,
  • Obsługa korespondencji windykacyjnej w tym sporządzanie pism do organów ściągania, sądów i komorników,
  • Bezpośredni kontakt z klientem,
  • Koordynowanie działań windykacyjnych prowadzonych we współpracy z firmami windykacyjnymi oraz kancelariami prawnymi,
  • Sporządzanie raportów i zestawień,

Jakich umiejętności potrzebujesz, aby tworzyć z nami przyszłość?

  • 3 lat doświadczenia w obszarze windykacji prawnej,
  • Wykształcenie wyższe prawnicze,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Umiejętności negocjacyjne i świetna organizacja pracy,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i budowania relacji,
  • Dystans i poczucie humoru, aby skutecznie sobie radzić z wyzwaniami,
  • Umiejętność pracy w zespole.

●       Pracę w międzynarodowej firmie oferującej nowoczesne rozwiązania finansowe na styku z innowacyjną technologią;

●       Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie;

●       Dołączenie do Zespołu, który ceni otwartą komunikację i dobrą współpracę i  poczucie humoru

●       Dogodna lokalizacja biura przy Dworcu Wschodnim (daleko od „Mordoru”), a aktualnie możliwość pracy zdalnej;

●       Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;

●       Pakiet benefitów, między innymi:

o   prywatna opieka medyczna

o   ubezpieczenie na życie

o   karta Multisport i dofinansowanie do posiłków

o   dodatkowe, płatne dni wolne w ramach „Bridge days”

Jak do nas dołączyć?
Daj się poznać i prześlij nam swoje CV.

Organization: Siemens Financial Services

Company: Siemens Finance Sp. z o.o.

Experience Level: Mid-level Professional

Job Type: Full-time