Servisný technik a programátor PLC systémov v oblasti HVAC aplikácií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Bratislava + cestovanie 10-15%

Druh pracovného pomeru: full-time

Platové ohodnotenie: od 1700EUR/hod + VAR*

*Máme zákonnú povinnosť zverejniť v inzerovanej pozícii základnú zložku mzdy (minimálnu mzdu). Na pohovore starostlivo posúdime Vašu kvalifikáciu ,predpoklady a skúsenosti a kandidátom s vyššou úrovňou skúseností, bude samozrejme seniorita zohľadnená v platovej ponuke. Našim cieľom je odmeňovať zamestnancov férovo s prihliadnutím na situáciu na trhu a tak, aby sme vedeli v našom tíme privítať kvalitných kandidátov.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vytváranie a programovanie automatizovaných a riadiacich systémov na báze PLC. Vytváranie a navrhovanie aplikačných SW pre SCADA systém. Oživovanie riadiacich systémov a technologických zariadení. Servisná činnosť na už inštalovaných projektoch.

V rámci realizácie projektov a výkonu servisných činnosti služobné cesty hlavne po Slovenku.

Výhody

Práca vo odbornom tíme patriacom medzi špičku v oblasti riadenia HVAC aplikácií na Slovensku

Odborný rast v nadnárodnej spoločnosti s medzinárodnými projektami a skúsenosťami.

Kancelária, PC, Mobilný telefón, služobné auto.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou elektrotechnického smeru (minimálne §21)

Zameranie, odbor:

Automatizácia v HVAC oblasti (technológie budov)

Jazykové znalosti: Anglický jazyk  B1 Nemecký jazyk - výhodou

Vodičský preukaz B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Základná znalosť a záujem o programovanie PLC a návrh SCADA vizualizačných systémov

Základné znalosti o riadení HVAC aplikácií

Schopnosť orientácie v odbornej anglickej dokumentácii

Základná znalosť zapájania rozvádzačov a mechanická zručnosť výhodou.

Znalosť čítania projektovej dokumentácie.

Znalosť SQL relačných databáz

Výhodou znalosť PC programovania v jazykoch C prípadne vývoj Android aplikácií

Znalosť PXC výhodou

Čo ponúkame

Odborný rast v nadnárodnej spoločnosti s medzinárodnými projektami a skúsenosťami

Kancelária, PC, mobilný telefón, služobné auto

Tréningový a rozvojový program (business a produktové školenia, e-learning, jazykové kurzy v rámci pracovného času, soft skills tréningy...)

6 – 9 dní pracovného voľna nad rámec zákonom stanovenej dovolenky

3 dni na zotavenie bez dokladovania za rok

Doplatok do 100 % ušlej mzdy pri PN a OČR (20 dní ročne a pri vážnych zdravotných problémoch nad uvedený rámec)

Cafeteria – program benefitov (môžete si vybrať z tisícok dodávateľov, napr. wellness, beauty salóny, športové aktivity, fitness, lekárne, príspevok na škôlku a detské tábory...)

Rodinný program (príspevok pri narodení dieťaťa, odchode na materskú dovolenku, spoločné akcie pre deti a rodičov ako MDD a Mikuláš)

Referral employee program (bonus za odporúčanie nového zamestnanca až do výšky 2 000 eur)

Flexibilný pracovný čas

Zvýhodnené zamestnanecké pôžičky

Možnosť investovať do zakúpenia akcií Siemens

Ako víťaz Zdravá firma roka 2018 podporujeme rôzne športové aktivity, ako napríklad beh, joga či bicyklovanie. Pravidelne tiež organizujeme prednášky a podujatia spojené s témou zdravie

Teambuilding

Organization: Smart Infrastructure

Company: Siemens s.r.o.