evosoft - C# Tesztkeretrendszer fejlesztő mérnök

Job Description

Tesztkeretrendszer fejlesztő mérnök

Olyan típusú ember vagyok, aki szeret csapatban dolgozni, szereti, ha jó hangulat van körülötte, de ha éppen olyan feladat jön, szeretek elmélyedni a részletekben.

Ha azt kérdeznéd tőlem, miért dolgozom ennyi ideje az evosoftnál, két dolgot emelnék ki bizonyosan: az egyik az állandó változás, ami a projektet jellemzi, és ami kapcsán mindig sikerül új kihívásokat találnom, a másik pedig a csapat, akikkel dolgozom, és akik segítenek megoldani az új kihívások jelentette nehézségeket.

Én egy olyan projekten dolgozom, amelyen az ipari automatizálás területén használt különböző periféria modulok tesztelését végezzük. És hogy miért érdekes ez? Ha ebben a pillanatban körülnézel magad körül, biztos vagyok benne, hogy van legalább egy olyan dolog az 1 méteres környezetedben, amit az általunk tesztelt eszközök segítségével gyártottak.

Ismét bővül a csapatunk, nem csak létszám, hanem a ránk bízott témák tekintetében is. A több mint 10 éve futó systemtest feladataink mellé új megbízást kaptunk német partnerünktől integrációs teszt területen, így most neked is lehetőséged lehet csatlakozni hozzánk - részt vehetsz egy teljesen új csapat megalakulásában.

Milyen feladatok várnak rád nálunk?

  • Az ipari automatizálás területén piacvezető termékcsaládok teszteléséhez szükséges integrációs tesztkeretrendszer fejlesztése
  • CI/CD környezet kialakítása, üzemeltetése
  • Tesztelők, német partnerek támogatása az integrációs tesztkeretrendszer használatában
  • Knowledge-base fejlesztése, bővítése
  • Ha van hozzá affinitásod, különböző célhardverek fejlesztése, amik még több automatizálási lehetőséget nyitnak a számunkra

Mi kell ahhoz, hogy a csapatunk tagja légy

  • Magabiztos C# és OOP ismeretek
  • Legalább középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Informatikai vagy villamosmérnöki felsőfokú végzettség
  • Önálló munkavégzés, gyors felfogóképesség

Előnnyel indulsz, ha a következők sem ismeretlenek a számodra:

  • TIA Portal
  • SIMATIC S7-1500, ET200SP, ET200MP termékcsaládok
  • Jenkins
  • Tesztelési alapismeretek (ISTQB certificate)
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz
  • Egy újonnan alakuló csapat tagja lehetsz
  • Aktívan részt vehetsz a folyamatok kialakításában
  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • Lehetőséget kaphatsz nemzetközi tapasztalatszerzésre
  • Továbbképzéseken vehetsz részt
  • Cafeteria csomag
  • Lojalitás program(Siemens Share Matching program,  vállalati hitel lehetőség
  • Medicover biztosítási csomag

#O3

Organization: Advanta

Company: evosoft Hungary Szamitastechnikai Kft.

Experience Level: Experienced Professional

Full / Part time: Full-time