evosoft - Integrációs tesztmérnök

„Velem együtt most közel 1600 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. Budapesten, Miskolcon és Szegeden dolgozunk, olyan szoftverekkel, amelyek avatatlan szem számára sokszor láthatatlanul, de mégis – alapjaiban határozzák meg az életünket.

A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt már az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet én vagy a kollégáim teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft teljes nevén az evosoft Hungary Kft 3 fővel indult, több mint 20 évvel ezelőtt. Mára közel 1600-an vagyunk és tovább bővülünk – tarts Te is velünk!”

Budapesti telephelyünkre keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Integrációs tesztmérnök ipari automatizálás területre

Feladatok:

·         Piaci bevezetés előtt álló SIMATIC S7 PLC centrális és decentrális perifériák integrciós tesztjeihez tesztkeretrendszer fejlesztése, tesztesetek implementálása

·         Együttműködés a tesztmérnökökkel a tesztautomatizálási koncepciók kidolgozásában és megvalósításában

·         Szakmai kapcsolattartás nemzetközi partnerekkel

Elvárások:

·         Felsőfokú szakirányú (villamosmérnöki, mérnök informatikus, mechtronikai mérnök) végzettség

·         C# programozási tapasztalat, .Net fejlesztői környezet ismerete

·         Német és/vagy angol kommunikációképes nyelvismeret

·         Önálló és csapatmunkára való hajlam, rugalmasság

·         Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

Előny:

·         Ipari automatizálási területen szerzett tapasztalat

·         Siemens Step7 / TIA Portal termékcsaládok ismerete

·         ISTQB szoftvertesztelői vizsga

Amit kínálunk:

·         Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz

·         Egy újonnan alakuló csapat tagja lehetsz

·         Aktívan részt vehetsz a folyamatok kialakításában

·         Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz

·         Lehetőséget kaphatsz nemzetközi tapasztalatszerzésre

·         Vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked

·         Továbbképzéseken vehetsz részt

Organization: Advanta

Company: evosoft Hungary Szamitastechnikai Kft.