Műszaki gyakornok

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

Munkavégzés helye: Budapest XIV. kerület

Milyen feladatok várnak rád?

  • Ipari automatizálási oktatási terület műszaki támogatásában való aktív részvétel
  • Oktatási eszközök ellenőrzése, előkészítése, berendezése az oktató termekbe
  • Ipari számítógépek szoftvereinek rendszeres ellenőrzése, új szoftverek telepítése
  • Eszközök (PLC vezérlések, hajtástechnikai és szerszámgépes berendezések) karbantartásában való közreműködés
  • Kihelyezett képzések szállításának előkészítése
  • Raktár folyamatos rendben tartása
  • Oktatóknak történő ad-hoc jellegű műszaki segítségnyújtás
  • Leltározásban való közreműködés

Mi különböztet meg másoktól?

  • Szakirányú folyamatban lévő technikusi/felsőfokú tanulmányok (műszakis terület)
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Jó problémamegoldó készség
  • Csapatjátékos attitűd
  • Magabiztos informatikai ismeretek

Mit érdemes még tudnod a pozícióról?

  • Munkaidő: heti 20 óra, rugalmasan beosztható, kivéve a péntek délután, amikor számítunk a jelenlétedre
  • Folyamatos szakmai fejlődést biztosítunk
  • Fiatalos, lendületes csapat vár

Miért a Siemens?

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Organization: Digital Industries

Company: Siemens Zrt.

Experience Level: Early Professional

Job Type: Part-time