Analytik inteligentných budov

Siemens je synonymom špičkových riešení hlavne v oblasti automatizácie, energetiky, informačných a komunikačných technológií.

Hľadáme kandidáta, ktorý bude pracovať v digitálnom centre v Bratislave pre našich európskych zákazníkov.

Siemens Smart Infrastructure (SI) formuje trh pre inteligentnú infraštruktúru prispôsobenú potrebám dneška aj budúcnosti. Budete súčasťou tímu, ktorý sa zaoberá výzvami urbanizácie a klimatickej zmeny prepájaním energetických systémov, budov a priemyslu.

Naša cloudová platforma Navigator pomáha optimalizovať energetickú prevádzku budov. <linka na Navigator>

Použitím najnovších technológií dodávame a podporujeme škálovateľné, bezpečné riešenia s odozvou v reálnom čase. Hlavné polia pôsobnosti sú Siemens Energy Management, HVAC (vykurovanie, ventilácia a chladenie), protipožiarne a zabezpečovacie systémy pre komplexné inteligentné budovy.

Popis pracovnej pozicie a zodpovednosti

Identifikovať príležitosti na optimalizáciu energetickej prevádzky budov, reportovať ich inžinierom za účelom údržby budov.

Zhromažďovať dáta o prevádzkovom stave, analyzovať a interpretovať ich v cloudovom prostredí a poskytovať akčný plán opatrení.

Vytvoriť súbor pravidiel pre monitorovanie prevádzkového stavu budov.

Vytvárať správy o prevádzkovom stave budov a prezentovať návrhy optimalizácie.

Komunikovať so zákazníkom a internými partnermi.

Podporovať tréningové aktivity v lokálnom tíme

Potrebné vzdelanie, zručnosti a osobnostné predpoklady

Skúsenosti v oblasti technológií budov (HVAC, vzduchotechnika, vykurovanie, chladenie, atď.)

Analytické schopnosti a schopnosť riešiť technické problémy samostatne.

Preventívny prístup k riešeniu problémov.

Proaktívny prístup a vôľa rozširovať svoje schopnosti

Základný prehľad v IT systémoch

Vzdelanie technického zamerania

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B1)

Plusom

skúsenosti s podporou zákazníkov na diaľku

Vedomosti o dátovej analýze technologických zariadení budov

Čo ponúkame

Platové ohodnotenie

Od 2000 € brutto/mesiac + variabilná odmena

Benefity

Tréningový a rozvojový program (business a produktové školenia, e-learning, jazykové kurzy v rámci pracovného času soft skills tréningy...)

4 – 7 dní pracovného voľna nad rámec zákonom stanovenej dovolenky

3 dni na zotavenie bez dokladovania za rok

Doplatok do 100 % ušlej mzdy pri PN a OČR (20 dní ročne a pri vážnych zdravotných problémoch nad uvedený rámec)

Cafeteria – program benefitov (môžete si vybrať z tisícok dodávateľov, napr. wellness, beauty salóny, športové aktivity, fitness, lekárne, príspevok na škôlku a detské tábory...)

Rodinný program (príspevok pri narodení dieťaťa, odchode na materskú dovolenku, spoločné akcie pre deti a rodičov ako MDD a Mikuláš)

Referral employee program (bonus za odporúčanie nového zamestnanca až do výšky 2 000 eur)

Flexibilný pracovný čas

Zvýhodnené zamestnanecké pôžičky

Možnosť investovať do zakúpenia akcií Siemens

Ako víťaz Zdravá firma roka 2018 podporujeme rôzne športové aktivity, ako napríklad beh, joga či bicyklovanie. Pravidelne tiež organizujeme prednášky a podujatia spojené s témou zdravie

Teambuildingy

Retention program (príspevok pri pracovnom výročí, životnom jubileu, odchode do dôchodku)

Doplnkové dôchodkové sporenie – príspevok od zamestnávateľa až do 3 % z hrubej mesačnej mzdy

Zvýhodnený zamestnanecký mobilný paušál pre rodinných príslušníkov

Profit Sharing Program

Organization: Advanta

Company: Siemens s.r.o.