evosoft - VMware and Windows Server Intern

Velem együtt most közel 1600 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. Budapesten, Miskolcon és Szegeden dolgozunk, olyan szoftvereket írunk, amelyek avatatlan szem számára sokszor láthatatlanul, de mégis - alapjaiban határozzák meg az életünket.

A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, számtalan vasútvonalon, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt már az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet én vagy a kollégáim teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft, teljes nevén az evosoft Hungary Kft. 3 fővel indult, több mint 20 évvel ezelőtt. Mára közel 1600-an vagyunk, és tovább bővülünk - tarts Te is velünk!

VMware and Windows Server Intern

Feladat:

  • Virtuális infrastruktúra üzemeltetése
  • Windows szerver üzemeltetés (2012R2/2016/2019)

Elvárások:

  • Aktív hallgatói jogviszony
  • Minimum 20 óra munka vállalása egy héten
  • Középfokú angol nyelvismeret (szóban és írásban)
  • Jó problémamegoldó készség
  • Munkabírás és stressz-tűrő képesség
  • Nyitottság új dolgok tanulására

Előny:
  • Microsoft szerver operációs rendszer (Windows Server 2012R2/2016/2019) alapszintű ismerete
  • Active Directory ismeret
  • Hálózati alapismeretek
  • Hardware alapismeretek
  • Német nyelvtudás
  • OTRS ismerete
  • ITIL v3/v4 alapú működési modell ismerete
  • Zabbix monitoring rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz
  • Rugalmas (kötetlen) munkarend
  • Kidolgozott betanítási csomag
  • Szakmai fejlődés és tanulás folyamatos biztosítása

Organization: Advanta

Company: evosoft Hungary Szamitastechnikai Kft.

Experience Level: Student (Not Yet Graduated)

Job Type: Part-time