SERVISNI INŽENIR - CUSTOMER SERVICES ENGINEER

Job Description

SERVISNI INŽENIR

OPIS DELOVNEGA MESTA IN VRSTA DEL:

  • Izvaja večinoma že opredeljene tehnične naloge (na primer osnovni zagon izdelkov in sistemov,   integracija komponent v sisteme, osnovni inženiring, vzdrževalna dela) in delovne sklope na lokaciji in preko oddaljenega dostopa.
  • Nudi servisno podporo uporabnikom na lokaciji in preko oddaljenega dostopa, ter zagotavlja 2. in 3. nivo uporabniške podpore v primeru nastalih težav.
  • Koordinira in izvaja opredeljene servisne postopke in/ali rešuje težave na opremi kupcev.
  • Ravna v skladu z opredeljenimi procesi in veljavnimi predpisi.
  • Po potrebi o opravlja druga dela in naloge skladno z usposobljenostjo in navodili delodajalca oz. pristojnega nadrejenega.
  • Spoštuje vse potrebne ukrepe z namenom doseganja standardov kvalitete, varstva okolja ter zdravja in varnosti na delovnem mestu.
  • Druge delovne naloge, ki so v zvezi z zgoraj navedenimi nalogami oziroma so nujne za njihovo izvedbo oziroma so v logični povezavi s samim delovnim mestom.
  • Delo na celotnem ozemlju Republike Slovenije s poudarkom na Štajerski regiji

ZAHTEVANI POGOJI ZA ZASEDBO DELOVNEGA MESTA:

  • Dobro znanje angleškega jezika
  • Organizacijske in komunikacijske sposobnosti
  • Sposobnost za delo s strankami in sposobnost skupinskega dela
  • Poznavanje računalniškega okolja Windows in MS Office (Word, Excel, Power Point).

KAJ NUDIMO:

  • Nenehno strokovno izpopolnjevanje
  • Nagrajevanje uspešnosti in posebne predanosti
  • Temeljito in celovito izobraževanje
  • Delo z znanimi strankami
  • Delo v dinamičnem, pozitivnem in uspešnem okolju

Organization: Siemens Healthineers

Company: Siemens Healthcare d.o.o.

Experience Level: Mid-level Professional

Job Type: Full-time

Can't find what you are looking for?

Let's stay connected