evosoft - Scrum Master – TIA Hardware Engineering

„Velem együtt most közel 1600 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. Budapesten, Miskolcon és Szegeden dolgozunk, olyan szoftverekkel, amelyek avatatlan szem számára sokszor láthatatlanul, de mégis – alapjaiban határozzák meg az életünket.

A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt már az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet én vagy a kollégáim teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft teljes nevén az evosoft Hungary Kft 3 fővel indult, több mint 20 évvel ezelőtt. Mára közel 1600-an vagyunk és tovább bővülünk – tarts Te is velünk!”

Egy jelenleg 5 scrum csapatból álló, több mint 40 fős projekt csapat bővülése miatt keresünk egy talpraesett, jó szervezőkészségekkel rendelkező Scrum Master kollegát, aki egy nagyon összetartó, egymást segítő szakértői agilis csapat tagjaként, igazi nemzetközi munka- és projektkörnyezetben mutathatja meg tudását.

A világ egyik legnagyobb C# kódbázisaként számontartott TIA portált fejlesztjük, ami a Siemens zászlós hajója az ipari automatizáció és a digitalizáció területén. Egy integrál megoldáscsomag, amit használnak az Auditól kezdve a prémium márkák gyártóin át a Tesláig és a Volvóig, szerte a világban.

Fontosak számunkra az állandó csapatok, mert a felhalmozott tudást így tudjuk projekt céljaink és egymás segítése érdekében legjobban megőrizni. A tudásod építéséhez megkapsz minden segítséget már az induláskor is, de tapasztalataid gyűjtése és képzéseid révén te magad is fejlődhetsz az évek folyamán, ami számos előre lépési lehetőséget teremt.

Mindent, amit teszünk a munkánk során, az azt a célt szolgálja, hogy a csapatainkat erősítsük és az egyéni fejlődést támogassuk. Őszintén hiszünk abban, hogy kell egy csapat! Együtt lehetünk igazán sikeresek!

 Scrum Master – TIA Hardware Engineering

Feladatok:

  • A csapat hatékony működésének biztosítása, a működési kereteinek betartatása (Working agreement, DOD, DOR,)
  • A csapatot akadályozó problémák elhárítása, szükség esetén eszkalálása.
  • A csapat fejlődésének elősegítése, teljesítményének növelése, agilis célok megvalósulásának elősegítése
  • A csapat képviselete a nemzetközi szinten és lokális környezetben
  • Scrum ceremóniák szervezése/moderálása
  • Agilis statisztikák készítése, kiértékelése, jobbító javaslatok előkészítése, bevezetés támogatása

Elvárások:

  • Scrum keretrendszer alapos ismerete, illetve SAFe és/vagy LeSS ismerete előnyös
  • Scrum csapatban szerzett tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Jó kommunikációs és konfliktus kezelő készség
  • Megoldásorientált gondolkodás

Mi az, ami még előnyös lehet?

  • Több scrum csapattal való személyes tapasztalat; idővel 2 csapat vezetésének a lehetősége
  • Német nyelvtudás.
  • Fejlesztői tapasztalat C#/.NET környezetben.
  • TIA Portal, WinCC vagy PLC programozási ismeretek.
  • Azure DevOps Server 2019 rendszer ismeretek.

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz igazi nemzetközi, partneri környezetben
  • Versenyképes jövedelmet és vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked egészségbiztosítással együtt
  • Korszerű technológia, magas szintű szakmaiság
  • Támogató, egymást segítő vállalati kultúra a mindennapjaink része
  • Összetartó, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • Kötetlen munkarend és heti több nap Home Office lehetősége
  • Szakmai és nyelvi továbbképzési lehetőséget biztosítunk

Organization: Advanta

Company: evosoft Hungary Szamitastechnikai Kft.