HR gyakornok

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott, ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

Munkavégzés helye: Budapest XIV. kerület

Milyen feladatok várnak rád?

  • Személyügyi adminisztráció: munkaügyi dokumentumok előkészítése, személyi anyagok naprakészen tartása, személyügyi törzsadatok karbantartása
  • Személyi anyagok digitalizációja (dokumentumok scannelése és IT platform-ra feltöltése)
  • Közreműködés a belépéshez, kilépéshez kapcsolódó folyamat adminisztrációjában
  • Közreműködés a belépő oktatás, időszakos orvosi vizsgálat adminisztrációjában
  • Kompenzációs és juttatási folyamatokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok (pl.: éves bérfejlesztés, cafeteria, egészségbiztosítás)
  • Rendszeres és ad-hoc riportok készítése

Mi különböztet meg másoktól?

  • Magabiztos, középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felsőfokú gazdasági/HR tanulmányok
  • Irodai adminisztrációban szerzett tapasztalat
  • Magabiztos felhasználói ismeretek a Microsoft Office alkalmazásokban (Word, Excel, Outlook, PowerPoint)
  • Előnyt jelent: HR adminisztrációban szerzett tapasztalat

Mit érdemes még tudnod?

  • Gyakornok státusz
  • Határozott idő (egy év)

Miért a Siemens?

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Organization: Global Business Services

Company: Siemens Zrt.