UX/UI Designer

Popis pracovní pozice

Yunex Traffic je globální leader pro inteligentní dopravní řešení. Skrze digitalizaci a nové technologie pomáháme městům, provozovatelům dálnic a operátorům vytvářet nový svět mobility, kde lidé mohou žít, pracovat a pohybovat se svobodněji, s méně nehodami a v čistějším ovzduší.

Do mezinárodního UX týmu hledáme designérku nebo designéra pro práci na nové platformě pro pokročilé řízení dopravy. Na starosti máme kompletní designový proces, od výzkumu přes design až po validaci. Naše práce je založena na výzkumu a datech, která získáváme od našich zákazníků a uživatelů – dopravních inženýrů, servisních techniků nebo operátorů v dohledových centrech. Přidej se k nám a pomoz nám navrhovat uživatelská rozhraní, která uživatelé opravdu ocení.

Co bude tvým úkolem?
  • navrhovat přehledná, snadno použitelná a přístupná řešení, od jednoduchých náčrtů na papíře až po komplexní interaktivní UI prototypy a mockupy
  • ověřovat navržená řešení s reálnými uživateli a ostatními stakeholdery
  • definovat workflows a informační architekturu na základě požadavků a potřeb uživatelů
  • spolupracovat s product managery, dopravními experty a vývojáři v agilních týmech
  • účastnit se designových workshopů
  • denně komunikovat s kolegy v Brně i v zahraničí (Německo, Spojené státy)
  • rozvíjet a vylepšovat náš design systém

Co potřebuješ pro to, stát se členem týmu?
  • předchozí zkušenost v oboru UX, UI nebo interakčním designu, ideálně s vývojem komplexních webových aplikací
  • prokázanou schopnost navrhovat efektivní řešení zaměřená na uživatele
  • praktickou znalost iterativního designového procesu a jeho metod
  • chuť měnit status quo a neustále věci zlepšovat
  • schopnost rychle proniknout do technické domény
  • zručnost v použití současných designových nástrojů (Adobe XD, Figma, Axure apod.)
  • silné vizuální, prezentační a komunikační dovednosti
  • pečlivost a smysl pro detail
  • výhodou je znalost HTML, CSS nebo Material Designu
  • výbornou znalost angličtiny, ideálně i němčiny

Na co se u nás můžeš těšit?

S nástupem k nám, kromě jiného, získáš například:

  • odměnu za nástup ve výši 100.000 Kč
  • až 33 dní dovolené
  • pracovní dobu tak, jak si ji zorganizuješ (mezi 10-14 hod. bys měl/a být vždy na přijmu)
  • možnost pracovat z domova pro lepší skloubení práce a osobního života
  • osobní roční rozpočet ve výši 24 000 Kč nebo 48 000 Kč (dle seniority), který můžeš využít na různé volnočasové aktivity v naší cafeterii

A to není vše. Co víc můžeme nabídnout? Nalezneš zde: https://www.siemens.cz/mobilityjobs/firemni-benefity

Kde najdeš naše kanceláře? Kousek od centra Brna na ul. Škrobárenská.

Zastav se k nám na kávu a pronikni s námi do tajů dopravy budoucnosti!

Organizační jednotka: Siemens Mobility

Společnost: Yunex, s.r.o.

Úroveň zkušeností: Středně zkušený profesionál

Typ pozice: Na plný úvazek

Nemůžete najít to, co hledáte?

Zůstaňte v kontaktu