Software Validator - SIMIS

A Siemens Mobility Kft. K+F központjában, a XI. kerületi Infoparkban olyan projekteken dolgozunk, melyek biztosítják a zavartalan, fenntartható, megbízható és biztonságos közlekedést.

A csapat tagjaként az alábbi feladatok várnak rád:
  • biztonságkritikus szoftverek validálása, vagyis a szoftver teljes fejlesztési folyamatának ellenőrzése,
  • a betanulási fázis alatt főleg tesztelési és verifikálási feladatok lesznek, hiszen ezeket a munkákat kell majd később validálóként ellenőrizni,
  • dokumentációkészítés német nyelven,
  • a külföldi kollégákkal való aktív kommunikáció,
  • komplex szoftver-rendszerek megértése és felderítése.

Te vagy az ideális jelölt, ha:
  • van legalább BSc szintű végzettséged informatika, természettudomány vagy mérnöki területen,
  • rendelkezel legalább 2 év szoftverfejlesztés vagy tesztelés területén szerzett tapasztalattal,
  • alapszintű angol és erős német nyelvtudással rendelkezel, mind írásban, mind szóban,
  • jó kommunikációs készség és önállóságra való hajlandóság jellemez, jól dolgozol csapatban,
  • szisztematikus, strukturált gondolkodás és cselekvés jellemez,
  • hajlandó vagy utazni a munkával kapcsolatban.

Az alábbiakkal találkozhatsz még a projekten, előny, ha van már benne tapasztalatod:
  • biztonságkritikus szoftver fejlesztésében vagy tesztelésében szerzett tapasztalat,
  • jártas vagy a C/C++ programnyelvben,
  • CENELEC EN50128/50129 szabványok ismerete,
  • vasúttechnikai területen szerzett tapasztalat.

Mi az, amit mi biztosítunk?
  • Egy családbarát munkahelyet, kötetlen munkaidővel, rugalmas hozzáállással.
  • Stresszmentes környezetet, ahol nagy hangsúlyt kap a work-life balance.
  • Fejlődési lehetőségeket, egyéni tréning kerettel, kidolgozott karrierúttal.
  • Fontos számunkra az egészséged, többek közt élet-és egészségbiztosítással óvunk.
  • Ergonomikus munkakörnyezetet biztosítunk számodra, ezzel is kényelmessé téve az irodai munkavégzést.
  • A felsoroltak mellett egy több mint 20 elemből álló béren kívüli juttatási csomaggal várunk.

Organization: Siemens Mobility

Company: Siemens Mobility Kft.