Účetní pro zpracování přijatých faktur s němčinou - Ostrava

Job Description

V našem centru sdílených služeb nabízíme volné pracovní místo Účetní pro zpracování přijatých faktur s němčinou.

Náplň práce:
- zpracovávat přijaté faktury v systému SAP
- přiřazovat faktury k vytvořeným objednávkám
- kontrolovat správnost údajů na fakturách
- připravovat podklady pro spuštění platebního běhu
- komunikovat se zákazníky e-mailem nebo telefonicky německy na denní bázi
- podílet se na měsíčních, čtvrtletních a ročních účetních závěrkách
- zavádět nové procesy

Očekáváme od vás:
- min. středoškolské vzdělání ideálně ekonomického směru
- pokročilou/plynulou znalost německého jazyka, angličtina výhodou
- teoretickou znalost účetnictví
- uživatelskou znalost programů sady MS Office (především Excel)
- znalost systému SAP výhodou

Těšit se můžete zejména na:
- sílu a stabilní zázemí společnosti Siemens
- odborné zaškolení a další růst v rámci společnosti po celém světě
- flexibilní pracovní dobu a možnost home office po zapracování až 3 dny týdně
- systém firemního vzdělávání a školení
- nové moderní pracoviště v Ostravě

Dále nabízíme
5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřské školky v Ostravě pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
elektronické stravenky
příspěvek na Multisport kartu
možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma
nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky

Organization: Global Business Services

Company: Siemens, s.r.o.

Experience Level: Mid-level Professional

Job Type: Full-time

Can't find what you are looking for?

Let's stay connected