Fullstack Developer (C# / PHP) - ARCS

A Siemens Mobility Kft. K+F központjában, a XI. kerületi Infoparkban olyan projekteken dolgozunk, melyek biztosítják a zavartalan, fenntartható, megbízható és biztonságos közlekedést.

A projektről: Budapesten újonnan induló projektünk a SIEMENS által fejlesztett önvezető metró üzemeltetési adatainak feldolgozására és vizualizációjára készült WEB alapú kliens-szerver szoftverének továbbfejlesztésére.

A csapat tagjaként az alábbi feladatok várnak rád:
  • egy, már meglévő rendszer megismerése,
  • új megjelenítési szolgáltatások implementálása,
  • Frontend / Backend fejlesztés,
  • együttműködés nemzetközi fejlesztő csapatokkal.

Te vagy az ideális jelölt, ha:
  • van felsőfokú műszaki végzettséged,
  • rendelkezel legalább 2 éves programozói tapasztalattal (php és/vagy C#),
  • jártas vagy SQL adatbázisok kezelésében,
  • magabiztosan használod az angol nyelvet mind szóban, mind írásban,
  • tudsz önállóan is dolgozni, megbízható vagy és jó tárgyalási készségekkel rendelkezel.

Az alábbiakkal találkozhatsz még a projekten, előny, ha már van tapasztalatod valamelyikkel:
  • Git, GitLab, Jenkins, Docker ismerete,
  • tapasztalat PostgreSQL, C# és Python programozásban,
  • jártasság az agilis fejlesztési folyamatokban,
  • német nyelvhasználat lehetősége,
  • érdeklődés a vasúti rendszerek iránt.

Mi az, amit mi biztosítunk?
  • Egy családbarát munkahelyet, kötetlen munkaidővel, rugalmas hozzáállással.
  • Stresszmentes környezetet, ahol nagy hangsúlyt kap a work-life balance.
  • Fejlődési lehetőségeket, egyéni tréning kerettel, kidolgozott karrierúttal.
  • Fontos számunkra az egészséged, többek közt élet-és egészségbiztosítással óvunk.
  • Ergonomikus munkakörnyezetet biztosítunk számodra, ezzel is kényelmessé téve az irodai munkavégzést.
  • A felsoroltak mellett egy több mint 20 elemből álló béren kívüli juttatási csomaggal várunk.

Organization: Siemens Mobility

Company: Siemens Mobility Kft.