Hálózati támogató specialista 3rd level

"Velem együtt most közel 1600 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. Budapesten, Miskolcon és Szegeden dolgozunk, olyan szoftvereket írunk, amelyek avatatlan szem számára sokszor láthatatlanul, de mégis - alapjaiban határozzák meg az életünket.

A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt már az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet én vagy a kollégáim teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft, teljes nevén az evosoft Hungary Kft. 3 fővel indult, több mint 25 évvel ezelőtt. Mára közel 1600-an vagyunk, és tovább bővülünk - tarts Te is velünk!"

Feladatok:

  • Hálózati infrastruktúra támogatása
  • Cisco alapú hálózat üzemeltetése, karbantartása, fejlesztése (switching, routing, firewall, wireless és identity management)
  • hibafelderítés és elhárítás
  • IT folyamatok támogatása, incidens és igénykezelés, problémamegoldás.

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett 3 éves tapasztalat
  • Cisco eszközök mélyebb ismerete
  • Naprakész hálózati ismeretek
  • Német nyelvtudás középfokú szinten, aktívan használt szóban és írásban
  • Angol nyelv megértés szintű ismerete
  • Magyar nyelv ismerete
  • Határozott személyiség
  • Ügyfélorientált hozzáállás, jó kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó készség
  • Dokumentáció készítési jártasság
  • Rugalmasság, terhelhetőség

Előny:

  • CCNP minősítés előny
  • gyakorlat tűzfalakkal
  • ITIL v3/v4 alapú működési modell ismerete
  • Linux ismeretek, gyakorlat
  • Valamely scriptnyelvben fejlesztési tapasztalat (Powershell, Bash, Python)

Amit kínálunk:

  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz
  • Lehetőséget kaphatsz nemzetközi tapasztalatszerzésre
  • Versenyképes juttatási csomagot ajánlunk neked
  • Továbbképzéseken vehetsz részt

Organization: Advanta

Company: evosoft Hungary Szamitastechnikai Kft.