Szervizmérnök (röntgen)

Szeretnél egy olyan csapat tagja lenni, amely alakítja az egészségügy jövőjét? Nevünk – Siemens Healthineers – tükrözi azt az energiát és szenvedélyt, amivel a kollégáink ehhez hozzájárulnak. Ebben az állandóan növekvő és fejlődő iparágban hosszú évek mérnöki tapasztalatával, ugyanakkor az új megoldásokra nyitottan, folyamatosan tanulva végzik a munkájukat.

Dinamikus munkakörnyezetben feszegetheted a komfortzónád határait, és fejlődhetsz szakmailag.

Felkeltettük az érdeklődésed? Jelentkezz hozzánk

SZERVIZMÉRNÖK (röntgen)

pozícióba, magyarországi csapatunkba. Országos lefedettségű röntgen gépparkunk karbantartási, hibajavítási feladatait végezheted majd, az érvényes vállalati szabályzatokkal összhangban, önállóan. Naponta találkozol a felhasználókkal, vevőinkkel, rendszeres kapcsolatban leszel a többi szervizes kollégával, a call centerrel, az alkatrész-rendeléseket szervező kollégákkal.

Várjuk pályázatodat, ha érdekel az orvostechnika, és nyitott vagy a tanulásra. Betanulásodat tapasztalt kollégáink, és speciális tréningek fogják segíteni.

Mik lesznek a feladataim?

  • Röntgen / Orvostechnikai képalkotó berendezések karbantartása, hibajavítása, üzembe helyezése országszerte
  • Rendszeres kapcsolattartás a felhasználókkal
  • Felhasználók szakmai támogatása
  • Műszaki tanácsadás
  • Együttműködés az értékesítőkkel, logisztikai munkatársakkal

Mire van szükség a pozíció betöltéséhez?

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Egészségügy és orvostechnika iránti érdeklődés
  • Aktív angol nyelvtudás legalább középfokú szinten
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • IT hálózatok alapszintű ismerete
  • Önálló munkavégzés
  • Precizitás, jó problémamegoldó készség
  • Proaktív, agilis, együttműködő személyiség
  • Utazási hajlandóság
  • B kategóriás jogosítvány

Az elbírálásnál előny lehet:

Szerviztevékenységben szerzett szakmai tapasztalat

Röntgen, CT, MR szervizben szerzett tapasztalat

Mit kínálunk?

Biztos jövedelem egy fejlődő iparágban, egy stabil cégnél

Éves cafeteria juttatás

Laptop, mobiltelefon, cégautó

A Siemens Healthineers-nél hiszünk a sokszínűség erejében. Itt is szeretnénk hangsúlyozni, hogy minden pozíciónkban ugyanolyan szívesen látjuk a nőket, mint a férfiakat. A jelentkezők szakértelme és motivációja az elsődleges számunkra.

Organization: Siemens Healthineers

Company: Siemens Healthcare Kft.