Specjalista/tka ds. Marketingu

W Siemensie tworzymy przyszłość oferując naszym klientom innowacyjne rozwiązania. Aktualnie szukamy dobrze zorganizowanej i ambitnej osoby chętnej do podjęcia pracy jako Specjalista/tka ds. Marketingu.

Siemens Digital Industires to lider innowacji i technologii w dziedzinie automatyzacji i digitalizacji przemysłowej. Nasza wiedza na temat digitalizacji i wyjątkowa obsługa utrzymują wydajność i dostępność usług zawsze na najwyższym poziomie. Aktualnie poszukujemy Specjalisty/tki ds. Marketingu , która będzie odpowiedzialny za marketingowe wsparcie sprzedaży, planowanie oraz koordynowanie projektów digitalowych oraz zarządzanie i rozwój kanału e-commerce.

Jakie będą Twoje zadania?

  • obsługa marketingowa kanału dystrybucyjnego.
  • planowanie i rozliczanie budżetu marketingowego w określonym obszarze
  • planowanie i rozwijanie działań na platformie e-commerce
  • planowanie oraz koordynowanie projektów digitalowych – aktywności w mediach elektronicznych
  • realizacja działań marketingowych z zakresu BTL
  • obsługa platform lojalnościowych
  • obsługa procesów zakupowych w ramach działań marketingowych
  • współpraca z zespołem sprzedażowym oraz zespołami funkcji centralnych w ramach realizacji działań marketingowych, wspierających sprzedaż
  • koordynacja współpracy z agencjami zewnętrznymi

Jakich umiejętności potrzebujesz, aby tworzyć z nami przyszłość?

  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze marketingu
  • znajomość systemów CRM
  • język angielski komunikatywny w piśmie i mowie
  • samodzielna organizacja pracy własnej
  • gotowość do wyjazdów do służbowych
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolność do organizacji pracy agile
  • doświadczenie w przygotowaniu i prowadzeniu projektów związanych z aktywnością w mediach elektronicznych
  • doświadczenie w prowadzeniu i parametryzacji kampanii
  • doświadczenie w zarządzaniu systemami, ustawieniami i przepływami danych
  • kreatywność, innowacyjność, pomysłowość, zaangażowanie
  • prawo jazdy kat B

  • pracę w firmie wyznaczającej standardy jakości
  • dużą samodzielność w działaniu;
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania doświadczenia w kontaktach z ekspertami danej branży;
  • możliwość pracy zdalnej;
  • bogaty pakiet benefitów, między innymi:
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • pracowniczy program emerytalny
  • karta Multisport
  • dodatkowe, płatne dni wolne w ramach „Bridge days”
  • dofinansowanie do posiłków

…i wiele innych!

Jak do nas dołączyć?

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV

Organization: Communications

Company: Siemens Sp. z o.o.

Experience Level: Mid-level Professional

Job Type: Full-time