Servisní technik PLC

Job Description

Jsme divize Digital Industries, Customer Services společnosti Siemens a určujeme trendy a směr vývoje v oblasti digitalizace a automatizace průmyslových procesů. Nabízíme unikátní řešení z koncepce Průmysl 4.0, chytré technologie a řešení. Naše oddělení Customer Services se zabývá oblastí servisních služeb pro automatizaci a pohony.

Staňte se Servisním technikem Siemens pro jedničku na trhu!

Budete se věnovat především:
  • Servisní činnosti u našich koncových zákazníků
  • Technická podpora pro zákazníky
  • Komunikace s Customer Care centrum
  • Spolupráce s technickými a produktovými specialisty a výrobními závody

Těšit se můžete zejména na
  • rozmanitou náplň práce
  • přístup k moderním technologiím
  • práci v malém kolektivu a podporu celého týmu
  • osobní automobil i pro soukromé účely

Měl/a byste mít
  • min. SŠ vzdělání, technického směru
  • vyhlášku 50/78 Sb o odborné způsobilosti v elektrotechnice
  • velmi dobrou znalost prostředí STEP 7 a TIA Portálu včetně vizualizace WInCC
  • znalost AJ min. B1, nebo NJ
  • základní znalost MS Office 365
  • řidičské oprávnění sk. B
  • samostatnost při řešení technických problémů

Dále nabízíme
  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřské školky v Praze a Ostravě pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
  • individuální rozpočet na benefity ve výši 48 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně
  • možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma
  • nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky

Společnost Siemens je zaměstnavatelem podporujícím rovné příležitosti. Zasazujeme se o rovné pracovní příležitosti bez ohledu na rasu, barvu pleti, původ, náboženství, pohlaví, sexuální orientaci, věk, občanství, rodinný stav, zdravotní postižení nebo genderovou identitu. Jsme odhodláni vytvořit tým, který bude reprezentovat nejrůznější prostředí, perspektivy a dovednosti. Takhle nám to jde nejlíp!
Zjistěte více o vzrušujícím světě Siemens na www.siemens.com

Organization: Digital Industries

Company: Siemens, s.r.o.

Experience Level: Experienced Professional

Job Type: Full-time

Can't find what you are looking for?

Let's stay connected