SAP konzultant SD & LE s němčinou

Popis pracovní pozice

Jestli chceš mít ze své práce dobrý pocit a být užitečný - přijď pracovat k nám.
Siemens Mobility je nezávisle řízená společnost, která je součástí koncernu Siemens AG. Hlavním předmětem činnosti jsou kolejová vozidla, řešení pro automatizaci a elektrifikaci železnic, systémy na klíč, inteligentní dopravní systémy a související služby.
IT oddělení odpovídá za interní IT řešení v Siemens Mobility na globální úrovni. Jeho cílem je zajistit spolehlivý a účinný chod informačních technologií na základě obchodních a tržních požadavků.
Rozhodující je tvoje osobnost a individualita. Náš tým zvyšuje výkonnost a určuje směr ve věku digitalizace.
Je to přesně to, co hledáš? Pak přijď mezi nás a sdílej svou vášeň s rozmanitým týmem, kde se můžeš aktivně podílet na utváření budoucnosti naší společnosti. Svými schopnostmi otevíráš našim zákazníkům nové možnosti. Zároveň ti nabízíme příležitost k zajímavému kariérnímu růstu v rámci nových projektů a řešení v oblasti informačních technologií pro Siemens Mobility.

Co bude vaším úkolem?
  • Jako SAP konzultant budete mít na starosti poskytování služeb, vyřizování požadavků na provedení změn a projekty v oblasti SAP modulů Sales & Distribution (SD) a Logistics Execution (LE)
  • Zpracování prodejních objednávek: objednávky, fakturace, úhrada záloh, dodávky, kmenová data zákazníka, podmínky, reporty, autorizace a EDI
  • Zahraniční obchod, export, ECC (ATLAS apod.)
  • Identifikace obchodních cílů v oblasti IT a obchodních požadavků
  • Podpora customizace a specifikací modulů a aplikací a facilitace procesů souvisejících s řízením IT služeb
  • Zavádění IT programů a postupů
  • Koordinace příslušných jednotek a integračních testů a návrh a dokumentace nových procesů
  • Podpora procesů pro zavádění změn a implementace bezpečnostních nařízení v oblasti IT
  • Identifikace IT problémů a hledání řešení bez dopadu na konečného uživatele
  • Mít přehled o aktuálních IT trendech a technologiích v oboru
  • Spolupráce se všemi obchodními jednotkami v rámci Siemens Mobility, regiony, poskytovateli služeb datových center, údržby a servisu

Co potřebujete pro to, stát se členem týmu?
  • 3 + roky praxe na pozici SAP konzultant se zaměřením na moduly SD a LE
  • Několikaleté zkušenosti se zaváděním požadavků na změny včetně controllingu & správy
  • Zkušenosti se spoluprací v rámci globálních týmů
  • Znalost anglického jazyka, jelikož angličtinu u nás používáme denně
  • Znalost německého jazyka – minimálně základní komunikační dovednosti a schopnost číst a odpovídat na e-maily v němčině
  • Ochota cestovat (přibližně 10 % pracovní doby)

Na co se u nás můžeš těšit?
S nástupem k nám, kromě jiného, získáš například:
  • až 33 dní dovolené
  • pracovní dobu tak, jak si ji zorganizuješ (mezi 10-14 hod. bys měl/a být vždy na přijmu)
  • možnost pracovat z domova pro lepší skloubení práce a osobního života
  • osobní roční rozpočet ve výši 24 000 Kč nebo 48 000 Kč (dle seniority), který můžeš využít na různé volnočasové aktivity v naší cafeterii
A to není vše. Co víc můžeme nabídnout? Nalezneš zde: https://www.siemens.cz/mobilityjobs/firemni-benefity

Kde najdeš naše kanceláře? V blízkosti metra Stodůlky v Praze.

Chceš se stát součástí týmu Siemens Mobility? Pak neváhej a zašli nám svůj životopis v angličtině!

Organizační jednotka: Siemens Mobility

Společnost: Siemens Mobility, s.r.o.

Úroveň zkušeností: Středně zkušený profesionál

Typ pozice: Na plný úvazek

Nemůžete najít to, co hledáte?

Zůstaňte v kontaktu