Key Account Manager - Building Products

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk ott, ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

Munkavégzés helye: Országos

Iroda: Budapest XIV. kerület

Miről szól a pozíció?

A Siemens Building Products megoldásainak további népszerűsítéséről szakmai és vevői körökben (beruházók, ingatlanfejlesztők, tervezők, kivitelezők).

A Building Products termékei és megoldásai lehetővé teszik, hogy a meglévő és új épületek az üzemeltetésük során a lehető legkisebb környezeti lábnyomot eredményezzék azzal, hogy energiatakarékosan, hatékonyan, automatikusan és biztonságosan működnek.

Ezt a hatékony működést és üzemeltetést a következő műszaki megoldások biztosítják a Siemens választékában: épületfelügyeleti rendszerek, érzékelők, beavatkozók, IoT- és Cloud megoldások, applikációk, méréstechnika, biztonságtechnika.

Részletesebben a Building Products területről: https://new.siemens.com/global/en/products/buildings.html

Milyen feladatok várnak rád?

  • A Siemens Building Products megoldások proaktív képviselete a releváns piaci szereplők számára
  • Ügyfelek magas színvonalú támogatása, új ügyfelek szerzése
  • Oktatások és szakmai események megszervezése és lebonyolítása
  • Piaci helyzet aktív monitorozása
  • Együttműködés szakmai szervezetekkel és oktatási intézményekkel
  • Ajánlatok előkészítése, ajánlatadás

Mi különböztet meg másoktól?

  • Felsőfokú műszaki végzettség (építészmérnöki, villamosmérnöki vagy gépészmérnöki diploma)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Építőipari környezetben szerzett tapasztalat, kiemelten az irodaházi, ipari, középületi és felsőoktatási épületek területén
  • Elkötelezettség a zöld épületek iránt, kiemelten fontosnak tartja az épületek energiahatékony működését és ezáltal a környezeti lábnyom csökkentését, törekszik a hosszú távú és jól működő megoldások nyújtására
  • Nyitott gondolkodású, a feladat megoldására törekszik
  • Az előforduló akadályokat kihívásnak tekinti, hatékonyan tud kommunikálni kollégáival és ügyfeleivel, pozitív hozzáállással gördülékenyen működik együtt a környezetével, eredményorientált

Miért a Siemens?

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat. A versenyképes alapbér mellett cafeteria juttatásra, egészségbiztosításra, céges laptopra, mobiltelefonra és autóra is számíthatsz. Szakmai tudásodat bővítheted továbbképzéseken, illetve online képzési felületeinken is. Feladataidat rugalmas beosztásban végezheted, van lehetőség home office-ra.

Organization: Smart Infrastructure

Company: Siemens Zrt.