evosoft - Test Automation Engineer (C#)

Job Description

Test Automation Engineer

Feladatok:

  • Tesztautomatizálási keretrendszer és tesztelést támogató toolok fejlesztése (devops, full-stack webes alkalmazások)
  • Új funkcionalitások megvalósításának kidolgozása, prototipizálás, validálás, architekturális előkészítésben való részvétel
  • Meglévő funkcionalitások továbbfejlesztése, hibajegyek megoldása támogatott verziókon
  • Specifikációk, unit és integrációs automatizált tesztek írása, futási eredmények nyomon követése
  • Agilis munkakörnyezetben való részvétel, sprintek tervezésében való közreműködés
  • Csapattagok támogatása, mentorálás

Elvárások:

  • Megoldás-orientált, proaktív hozzáállás
  • SOLID elvek, Clean code ismerete
  • C# programozási és .ASP NET Core keretrendszer ismeretek
  • GIT ismerete
  • Webes technológiák ismerete
  • Szoftverfejlesztési és tesztelési folyamatok ismerete (agilis modell)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Nyitottság új technikai és technológiai tudás elsajátítására
  • Önálló és csapatmunkára való képesség

Előny:

  • Agilis fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Visual Studio, TFS, Blazor, NUnit ismeretek
  • Docker, Kubernetes
  • Konfiguráció management, CI/CD
  • EF Core és relációs adatbázisokkal szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz igazi nemzetközi, partneri  környezetben
  • Versenyképes jövedelmet és vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked
  • Korszerű technológia, magas szintű szakmaiság
  • Támogató, egymást segítő vállalati kultúra a mindennapjaink része
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • Kötetlen munkarend és heti több nap Home Office lehetősége
  • Szakmai és nyelvi továbbképzési lehetőséget biztosítunk

Organization: Advanta

Company: evosoft Hungary Szamitastechnikai Kft.