Full Stack Java Developer pro nástroj Train IT (PPCE)

Popis pracovní pozice

Vítejte v Train IT!
Už jste si někdy při jízdě vysokorychlostním vlakem, například v německém ICE nebo pražském metru, říkali, proč občas máte mobilní připojení, a jindy se internet ztrácí? Sledovali jste světelné cedule ve vlaku s informacemi o další zastávce?  Moderní vlaky jsou informačními technologiemi přímo nabité: využívají IP sítě, digitální kamery, bezdrátové přístupové body, videostreaming, veřejné hlásicí systémy, systémy pro počítání cestujících a mnohé další. Jsme tým Siemens Mobility Train IT a vyvíjíme nové IT platformy pro moderní vlaky. Přidejte se k nám a pomozte nám vytvářet železniční vozidla budoucnosti!

Co bude vaším úkolem?
V této pozici budete členem našeho evropského SW Engineering týmu a budete vyvíjet další generaci nástroje PPCE (Packaging Process Collaboration Environment) určeného pro vlaky. Budete vyvíjet PPCE založeném na známém nástroji Creo pro účinnou analýzu, zjišťování a dokumentaci 3D analýzy kolizí mezi jednotlivými moduly. Nástroj PPCE nabízí projektantům specifická hodnocení, analýzy pro konzultanty týkající se konkrétních aktivit nebo celková hodnocení pro projektové manažery.

Podrobnější informace:
  • Budete členem agilního mezinárodního vývojářského týmu
  • Budete navrhovat softwarové moduly
  • Budete psát čisté produktové kódy na základě testů
  • Budete vyvíjet automatizované integrační testy

Co potřebujete pro to, stát se členem týmu?
  • 3+ roky praxe s vývojem v Javě
  • 1+ rok praxe se serverem MySQL
  • Implementace rozhraní JEE
  • 1+ rok praxe se Scrum/Kanban a CI/CD, TDD nebo XP
  • Pracovní znalost Jenkins, Git
  • Znalost anglického jazyka, jelikož angličtinu u nás používáme denně

Co vás odliší od ostatních uchazečů?
  • Znalost CAD
  • Základní znalost Creo Elements/View
  • Znalost knihovny PrimeFaces GUI
  • Zkušenosti v oblasti železniční dopravy
Jaké znalosti a zkušenosti budou tvojí výhodou
  • Znalost frameworků komponentů Java, zejména OSGi
  • Praxe v oblasti práce se Spring (Boot), Angular 2+
  • Zkušenosti s SonarQube a Gradle
  • Znalost německého či jiného jazyka
Na co se u nás můžete těšit?
S nástupem k nám, kromě jiného, získáte například:
  • odměnu za nástup ve výši 50.000 Kč
  • až 33 dní dovolené
  • pracovní dobu tak, jak si ji zorganizujete (mezi 10-14 hod. byste měl/a být vždy na přijmu)
  • možnost pracovat z domova pro lepší skloubení práce a osobního života
  • osobní roční rozpočet ve výši 24 000 Kč nebo 48 000 Kč (dle seniority), který můžete využít na různé volnočasové aktivity v naší cafeterii
A to není vše. Co víc můžeme nabídnout? Naleznete zde: https://www.siemens.cz/mobilityjobs/firemni-benefity

Kde najdete naše kanceláře? V blízkosti metra Stodůlky v Praze.

Chcete se stát součástí týmu Siemens Mobility? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis v angličtině!

Organizační jednotka: Siemens Mobility

Společnost: Siemens Mobility, s.r.o.

Úroveň zkušeností: Středně zkušený profesionál

Typ pozice: Na plný úvazek

Nemůžete najít to, co hledáte?

Zůstaňte v kontaktu