Senior Front-end Developer (React) pro inteligentní dopravní systémy

Popis pracovní pozice

Yunex Traffic je globální leader pro inteligentní dopravní řešení. Skrze digitalizaci a nové technologie pomáháme městům, provozovatelům dálnic a operátorům vytvářet nový svět mobility, kde lidé mohou žít, pracovat a pohybovat se svobodněji, s méně nehodami a v čistějším ovzduší.

Máš za sebou několik let vývoje webových aplikací? Je React tvoje krevní skupina? Chceš předávat svoje zkušenosti dál a časem se vypracovat na pozici front-end architekta? Přidej se k nám!

Do brněnského front-end týmu hledáme zkušeného vývojáře nebo vývojářku, co se nebojí posouvat dopředu nejen projekt, ale i vlastní schopnosti. Vyvíjíme uživatelské rozhraní systému pro pokročilé řízení dopravy, který běží v dohledových centrech na celém světě. Úzce spolupracujeme s UX a produktovými týmy. Používáme a dále rozvíjíme vlastní design systém založený na Material UI. Hodně dbáme na architekturu, čistotu kódu a automatizaci. Pracujeme jako tým a neustále se zlepšujeme.

Co bude tvým úkolem?

  • vytvářet bezpečné, spolehlivé a jednoduše použitelné webové aplikace
  • ladit rychlost, výkon a přístupnost pro různé prohlížeče a zařízení
  • spolupracovat s produktovými týmy při integraci UI s backendem
  • podílet se na návrhu UI layoutů a interakcí
  • rozvíjet a vylepšovat náš design systém
  • denně komunikovat s kolegy v Brně i v zahraničí

Co potřebuješ pro to, stát se členem týmu?

  • aspoň 4 roky zkušeností s vývojem komplexních webových aplikací
  • výbornou znalost webových standardů a technologií (HTML, CSS, ES6, TypeScript)
  • znalost JS frameworků a knihoven (React, Hooks, Material UI, CSS-in-JS)
  • zkušenost s nástroji typu Gitlab, NPM, Webpack, Storybook
  • chuť měnit status quo a neustále věci zlepšovat
  • schopnost aktivně řešit problémy, komunikovat s lidmi, navrhovat a prosazovat řešení
  • dobrá znalost angličtiny

Na co se u nás můžeš těšit?

S nástupem k nám, kromě jiného, získáš například:

  • odměnu za nástup ve výši 100.000 Kč
  • až 33 dní dovolené
  • pracovní dobu tak, jak si ji zorganizuješ (mezi 10-14 hod. bys měl/a být vždy na přijmu)
  • možnost pracovat z domova pro lepší skloubení práce a osobního života
  • osobní roční rozpočet ve výši 24 000 Kč nebo 48 000 Kč (dle seniority), který můžeš využít na různé volnočasové aktivity v naší cafeterii

A to není vše. Co víc můžeme nabídnout? Nalezneš zde: https://www.siemens.cz/mobilityjobs/firemni-benefity

Kde najdeš naše kanceláře? Kousek od centra Brna na ul. Škrobárenská.

Zastav se k nám na kávu a pronikni s námi do tajů dopravy budoucnosti!

Organizační jednotka: Siemens Mobility

Společnost: Yunex, s.r.o.

Úroveň zkušeností: Středně zkušený profesionál

Typ pozice: Na plný úvazek

Nemůžete najít to, co hledáte?

Zůstaňte v kontaktu