evosoft - AutoCAD/ EPLAN - elektromos tervező gyakornok ipari automatizálási területre

„Velem együtt most közel 1700 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. Budapesten, Miskolcon és Szegeden dolgozunk, olyan szoftverekkel, amelyek avatatlan szem számára sokszor láthatatlanul, de mégis – alapjaiban határozzák meg az életünket.

A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt már az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet én vagy a kollégáim teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft teljes nevén az evosoft Hungary Kft 3 fővel indult, több mint 25 évvel ezelőtt. Mára közel 1700-an vagyunk és tovább bővülünk – tarts Te is velünk!”

 AutoCAD/ EPLAN - elektromos tervező gyakornok ipari automatizálási területre

Feladatok:

  • Paraméter leírások és jelzések átfordítása egy specifikus tool segítségével az amerikai szabványoknak megfelelően
  • Változások követése, dokumentálása és javítása a meglévő elektromos tervekben
  • Villamos kapcsolási rajzok tervezése és kivitelezése AutoCAD electrical software-rel, a Siemens ipari automatizálásban használt eszközeire
  • Siemens által gyártott automatizálási eszközökhöz leíró file-ok (EDZ) készítése, amely tartalmazza
  • az adatbázisban a termékre jellemző leírást, paramétereket
  • Eplan 2D makrókat az IEC és ANSI szabványoknak megfelelően
  • Eplan 3D makrókat kapcsolószekrények tervezéséhez

Elvárások:

  • Angol nyelvtudás, Excel
  • PLC és hardverek, hardver szintű tudás
  • Legalább heti 20 óra munkavégzés
  • Aktív nappali hallgatói jogviszony

Előny:

  • AutoCad alapfokú tudás vagy
  • EPLAN alapfokú tudás

Amit kínálunk:

  • Rugalmas időbeosztás
  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetőség nagyvállalati környezetben
  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz
  • Betanulhatsz tapasztalt kollégák mellett
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
#O3
#LI-DNI

Organization: Advanta

Company: evosoft Hungary Szamitastechnikai Kft.

Experience Level: Student (Not Yet Graduated)

Job Type: Part-time