evosoft - C# fejlesztő ipari automatizálási területre (WinCC OA)

"Velem együtt most több mint 1700 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. Budapesten, Miskolcon és Szegeden dolgozunk, olyan szoftvereket írunk, amelyek avatatlan szem számára sokszor láthatatlanul, de mégis - alapjaiban határozzák meg az életünket.

A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, számtalan vasútvonalon, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt már az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet én vagy a kollégáim fejlesztettek, teszteltek. Az evosoft, teljes nevén az evosoft Hungary Kft. 3 fővel indult, több mint 25 évvel ezelőtt. Mára több mint 1700-an vagyunk, és tovább bővülünk - tarts Te is velünk!"

C# Fejlesztő Ipari automatizálási területre (WinCC OA)

Feladatok:

  • WinCC OA (Open Architecture) stratégiai kompetencia felépítése
  • Új funkcionalitások megvalósításának kidolgozása, prototipizálás, validálás, architekturális előkészítésben való részvétel
  • Különböző faceplate-ek, library-k készítése és paraméterezése
  • Meglévő funkcionalitások továbbfejlesztése, hibajegyek megoldása támogatott verziókon
  • Specifikációk, unit és integrációs automatizált tesztek írása, futási eredmények nyomon követése
  • Nemzetközi projekt környezetben a csapat képviselete szakértői szinten, partneri viszony kialakítása és fenntartása

Elvárások:

  • Megoldás-orientált, proaktív hozzáállás
  • Legalább 3 éves szoftverfejlesztői területen szerzett gyakorlati tapasztalat
  • C#, TIA portál, WinCC unified ismeret programozási ismeretek
  • Szoftverfejlesztési és tesztelési folyamatok ismerete (agilis modell)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Nyitottság új technikai és technológiai tudás elsajátítására
  • Önálló és csapatmunkára való képesség

Előny:

  • Visual Studio, TFS, WPF, Git, NUnit ismeretek
  • Nemzetközi projekt tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Cafeteria
  • Teljeskörű magánegészségügyi szolgáltatás
  • Zárt, őrzött parkoló
  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz
  • Betanulhatsz tapasztalt kollégák mellett
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • Lehetőséget kaphatsz nemzetközi tapasztalatszerzésre
  • Vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked
  • 200+ féle továbbképzési lehetőség: nyelv, soft skill és technikai tréning, meetupok
  • Hűség programok(Céges hitel lehetőség és Siemens Share Matching program)
  • Családbarát munkakörnyezet
  • Home office

#O3

Organization: Advanta

Company: evosoft Hungary Szamitastechnikai Kft.

Experience Level: Experienced Professional

Full / Part time: Full-time