evosoft - TypeScript/Fullstack developer

 "Velem együtt több mint 1700 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. Budapesten, Miskolcon és Szegeden dolgozunk, olyan szoftvereket írunk, amelyek avatatlan szem számára sokszor láthatatlanul, de mégis - alapjaiban határozzák meg az életünket.

A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, számtalan vasútvonalon, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt már az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet én vagy a kollégáim teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft, teljes nevén az evosoft Hungary Kft. 3 fővel indult, több mint 25 évvel ezelőtt. Mára több mint 1700-an vagyunk, és tovább bővülünk - tarts Te is velünk!"

Feladatok:

  • Webes alkalmazások fejlesztése
  • Alkalmazások integrelálása
  • Együttműködés csapaton belül és más csapatokkal

Elvárások:

  • TypeScript vagy NodeJS tapasztalat (2+ év)
  • Agilis módszertanok ismerete
  • Részt vettél már korábban komplex rendszerek készítésében
  • Szakmai angol kommunikáció (ügyfeleinkkel hivatalos nyelv az angol)

Előnyök:

  • Tapasztalat más programozási nyelvekben is, például Java, C#, GO...
  • Tapasztalat több verzió követő rendszerrel: Git, Mercurial, TFS
  • Scrum / Kanban tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Privát egészségügyi szolgáltatás csomag
  • Home office és flexibilis munkavégzés
  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • Lehetőséget kaphatsz nemzetközi tapasztalatszerzésre
  • Hűségprogram: Siemens részvény program, vállalati hitel lehetőség
  • Cafeteria csomag
  • Továbbképzések

#O6

Organization: Advanta

Company: evosoft Hungary Szamitastechnikai Kft.

Experience Level: Mid-level Professional

Full / Part time: Full-time