Junior Administrátor s nemeckým jazykom v kompetenčnom centre

Job Description

latové ohodnotenie
1 200 EUR/mesiacfrom 1200 EUR brutto/mesiac + variabilná odmena*
*Máme zákonnú povinnosť zverejniť v inzerovanej pozícii základnú zložku mzdy (minimálnu mzdu). Na pohovore starostlivo posúdime Vašu kvalifikáciu, predpoklady a skúsenosti a kandidátom s vyššou úrovňou skúseností, bude samozrejme seniorita zohľadnená v platovej ponuke.
O nás

Siemens
Siemens stelesňuje špičkové riešenia najmä v oblastiach automatizácie a riadenia, energetiky, informačných a komunikačných technológií.

Popis pracovnej pozicie a zodpovednosti

Global Business Services Center v Bratislave hľadá nových kolegov!

Popis pracovnej pozície a zodpovednosti

* HR administratíva pre zákazníkov v Nemecku (Siemens), komunikácia so zákazníkmi

* poradcovské služby pre interných klientov

* práca so SAPom a inými internými nástrojmi IT

Potrebné vzdelanie, zručnosti a osobnostné predpoklady

Vzdelanie
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Ostatné znalosti
Microsoft Office - Mierne pokročilý
Čo ponúkame

• zabezpečené parkovanie

• work-life balanc -flexibilný pracovný čas, skrátené piatky, čiastočná telepráca

• 3 dni voľna v prípade choroby

• Bridge days (pracovné voľno nad rámec zákonom stanovenej dovolenky)

• doplatenie do 100% platu pri PN a OČR (20 dní)

• Cafeteria system - Benefit plus

• bonus k narodeniu dieťaťa, darček ku pracovnému výročiu

• príspevok na tretí pilier

• Team building program = stretnutia mimo pracoviska, Vianočný program (extra budget na team buildingové akcie)

• Siemens Share Matching Program

• zamestnanecké pôžičky

• referral program - bonus za odporučeného nového zamestnanca

• zľava na naše telefónne služby pre zamestnanca a jeho rodinu

Organization: Global Business Services

Company: Siemens s.r.o.