evosoft - Test Automation Architect – Sinumerik

Job Description

Test Automation Architect – Sinumerik

Feladatok:

  • Tesztautomatizáló subteam vezetése, irányítása
  • A kollégák segítése, motiválása, mentorálása (4-5 fő)
  • Tesztautomatizálási stratégiák definiálása
  • Tesztkeretrendszer architektúrájának fejlesztése és karbantartása
  • Új technológiák, ötletek kipróbálása, implementálása
  • Aktív részvétel a csapat megbeszéléseken ill. nemzetközi egyeztetéseken
  • Projektek közötti szinergiák azonosítása
  • Tesztek automatizálása Python nyelven
  • Tesztek dokumentációja és futtatása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú (mérnök informatikus, programtervező informatikus) végzettség
  • 3+ éves releváns tapasztalat Python (C#) programnyelvekben
  • Rendszerszemlélet (tervezéstől a megvalósításig)
  • Német és/vagy angol kommunikációképes nyelvismeret (írásban és szóban egyaránt)
  • Precizitás, tanulási hajlandóság, proaktivitás
  • Önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs és együttműködési képesség
  • Releváns tesztelői tapasztalat és min. ISTQB Foundation level vizsga

Előnyök:

  • Agilis módszertanokban szerzett tapasztalat (SCRUM, Kanban)
  • ISTQB Advanced level (pl. Technical Test Analyst, …)
  • Csapatirányításban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Home office lehetőség, kötetlen munkarend
  • Fiatalos, dinamikus, segítőkész csapat és mentor
  • Nemzetközi munkatapasztalat lehetősége
  • 200+ képzés: nyelvi, soft-skill ill. szakmai vonalon
  • Változatos karrierlehetőségek
  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz
  • Vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked (Cafeteria, Medicover, …)

Organization: Advanta

Company: evosoft Hungary Szamitastechnikai Kft.